ProVens 30 tablet

Doplněk stravy

Tablety s obsahem rostlinných extraktů z kůry borovice, ze zeleného čaje a borůvek ke komplexní ochraně oka. Pro dospělé a děti od 6 let.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
289

Cena za 1 kus: 10 Kč

O produktu

50044714

Přírodní antioxidanty pro Vaše oči. Přípravek ProVens obsahuje extrakt z kůry borovice Pinus Maritima (Natur-Pykno), extrakt ze zeleného čaje a borůvkový extrakt. Antioxidanty neutralizují volné radikály a tím chrání buňky před poškozením.

Hlavní vlastnosti:

  • extrakt z borůvek s obsahem antokyanů přispívá k normálnímu stavu zraku a působí jako antioxidant
  • extrakt z kůry borovice s obsahem bioflavonoidů přispívá ke správné mikrocirkulaci a činnosti cévní soustavy, působí jako antioxidant
  • extrakt ze zeleného čaje s obsahem katechinů příznivě ovlivňuje hladinu glukózy a lipidů v krvi, má příznivý účinek na cévní systém a zrak, působí jako antioxidant

Dávkování

Dospělí užívají 1–2 tablety denně s jídlem nebo po jídle, nejlépe v průběhu dne. Děti od šesti let mohou užívat ½ tablety denně po konzultaci s lékařem. Přípravek je možné užívat dlouhodobě, doporučujeme minimálně 2–3 měsíce.

Složení

Extrakt z kůry borovice 50 mg, extrakt ze zeleného čaje 100 mg, extrakt z borůvek 3 mg v jedné tabletě.

Objemové plnivo: rýžový škrob, mikrokrystalická celulóza, standardizovaný 80%-ní extrakt ze zeleného čaje, standardizovaný 95%-ní extrakt z kůry borovice, želírující látka: sodná sůl karboxymetylcelulózy, standardizovaný 25%-ní extrakt z borůvkových plodů, protihrudkující látky: trikřemičitan hořečnatý, mastek, stearan hořečnatý rostlinného původu.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neobsahuje cukr. Není určeno pro děti do 6 let. Citlivým lidem se nedoporučuje podání večer, neboť přípravek působí stimulačně. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.