Pssst! FORTE ústní sprej proti chrápání 25 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: PSSST!
Pssst! FORTE ústní sprej proti chrápání je přípravek z 5 bylin, které působí na měkké části horních cest dýchacích, jejichž rozechvěním vzniká chrápání.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
349 ušetříte 50 Kč

Původní cena 399 Kč sleva 13%

O produktu

50128947

Budí Vás často chrápání partnera? Nemůžete spát? Pssst! Forte ústní sprej s novým posíleným složením a rychlým nástupem účinku Vám zachrání klid v ložnici. Obsahuje VOLUME CONTROL COMPLEX™, který je jedinečnou kombinací rostlinných extraktů světlíku lékařského, ostropestřce mariánského, chmele otáčivého, panthenolu, šalvějové a eukalyptové silice a mentolu, posílený o bazalku a kadidlovník pilovitý. Tyto látky působí na měkké části horních cest dýchacích, jejichž rozechvěním vzniká vdechový zvuk – chrápání.

Jak vzniká chrápání?

Chrápání je podmíněno zvýšeným odporem v oblasti horních cest dýchacích při nadměrném ochabnutí hltanových a krčních svalů. Na chrápání se významnou mírou může podílet vibrace měkkého patra. Chrápání totiž vzniká rozechvěním měkkých částí dýchacích cest při vdechování vzduchu.

Bylinné složení Pssst! FORTE ústního spreje proti chrápání

  • chmel otáčivý příznivě působí příznivě na dobrý spánek a relaxaci
  • šalvěj napomáhá normální funkci dýchacího systému
  • ostropestřec pomáhá pročistit organismus
  • bazalka příznivě ovlivňuje relaxaci, spánek a normální funkci dýchacího systému
  • kadidlovník přispívá k normální funkci dýchacího systému
  • panthenol, eukalyptová silice, mentol

Dávkování

2-3 dávky spreje stříkněte do úst na kořen jazyku. Používejte bezprostředně před spánkem. Aplikaci je možné dle potřeby opakovat i v průběhu noci, maximálně však 5 dávek. Pro dosažení uspokojivého účinku je nutné roztok aplikovat do oblasti kořene jazyka.

Složení

Čištěná voda, sorbitol, hydrogenovaný rostlinný olej, pomerančové aroma, extrakt chmele otáčivého (Humulus lupulus), extrakt světlíku lékařského (Euphrasia rostkoviana), extrakt ostropestřce mariánského (Silybum marianum), panthenol, extrakt bazalky pravé (Ocimum basilicum), kyselina citrónová, extrakt kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata), menthol, sorban draselný, šalvějová, eukalyptová a bazalková silice, sukralóza. Balení o objemu 25 ml obsahuje asi 250 dávek.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Neporušujte originalitu balení odšroubováním aplikátoru. Ukládejte mimo dosah dětí!

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.