Doplněk stravy

Topnatur Psyllium Fit&Slim 180 kapslí

Značka: TOPNATUR

S vysokým obsahem vlákniny a glukomannanem. Vhodný doplněk při nízkoenergetické dietě. Psyllium podporuje normální funkce trávicího traktu a střev.

185 ušetříte 34 Kč

Původní cena 219 Kč, sleva 16%

Nejnižší cena před slevou: 219 Kč

Cena za 100 g: 125,00 Kč

O produktu: Topnatur Psyllium Fit&Slim 180 kapslí

50111591

Úvod

Přípravek s vysokým obsahem vlákniny a glukomannanem jako vhodný doplněk při nízkoenergetické dietě. Psyllium je 100% rostlinná vláknina. Podporuje normální funkce trávicího traktu a střev. Dokáže pojmout až 40ti násobek vody vzhledem ke své hmotnosti. To znamená, že s vodou silně nabobtná a vytvoří měkký gel. Tím přispívá k navození pocitu sytosti. Zvyšuje objem střevního obsahu a podporuje jeho šetrný pohyb.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodný doplněk stravy při nízkoenergetické dietě
  • psyllium podporuje normální funkce trávicího traktu
  • originální indické psyllium s 95% čistotou
  • nevstřebává se naším tělem a není návykové
  • bez lepku, bez laktózy, vhodné pro vegany

Dávkování

4 kapsle 3x denně. Nezapomeňte vždy zapít sklenicí vody či jiné tekutiny (250-300 ml). Doporučuje se užívat před jídlem.


Složení

Psyllium (64%) - osemení jitrocele indického (Plantago ovata), glukomannan (36%) - konjakový mannam. Kapsle - želatina, voda. Obsah v jedné dávce 4 kapsle/denní dávce 12 kapslí: vláknina 1,5 g/4,5 g, glukomannan 1 g/3 g.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Těhotným a kojícím ženám doporučujeme užívání přípravku konzultovat s lékařem. Není vhodné pro děti do 3 let.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.