Pharmaline Psyllium rozpustná vláknina 275 g

Doplněk stravy

Značka: PHARMALINE
Psyllium je výborným zdrojem vlákniny, která na sebe váže vodu, a až 40x zvětší svůj objem a vytvoří měkký gel. Je přírodní a bezpečné a vhodné i pro diabetiky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
159

Cena za 1 kg: 578 Kč

O produktu

50053879

100 % originální indická vláknina s maximální dosažitelnou čistotou 98 %.
Psyllium je výborným zdrojem vlákniny, která na sebe váže vodu, a až 40x zvětší svůj objem, vytvoří měkký gel, který ve své absorpční schopnosti výrazně pokračuje ještě v trávícím ústrojí, což napomáhá odstraňovat toxické látky z těla a zabraňuje tak jejich příliš dlouhému setrvání ve střevě. Na zvýšení objemu reaguji střeva zvýšením aktivity a tím dochází k urychlení a usnadnění průchodu potravy trávicím traktem. Přináší pocit sytosti, čímž napomáhá ke snižování tělesné hmotnosti.

Psyllium sestává téměř výhradně z hemicelulózy, která se v žaludku chová jako želé, stolice se stává vláčná, střevní peristaltika je stimulována a průchodnost střeva usnadněna. Vzniklý gel vstřebává toxické škodliviny, čímž snižuje riziko vzniku rakoviny tlustého střeva a konečníku. Psyllium tiší podrážděné části trávícího traktu.
Psyllium zpomaluje vstřebávání sacharidů v tenkém střevě a snižuje riziko vzniku cukrovky a rakoviny tlustého střeva. Napomáhá redukci cholesterolu a tuků. Psyllium slouží jako doplněk stravy a je obzvláště prospěšné pro správné zažívání. Psyllium má skvělé účinky na střevní floru díky tomu, že obsahuje rozpustnou vlákninu.
Psyllium je vhodné i pro diabetiky.
  • 100 % originální indická vláknina
  • napomáhá regulovat zažívaní
  • čistí trávící ústrojí
  • přispívá k redukci hmotnosti
  • omezuje chuť k jídlu a pocit hladu
  • příznivě ovlivňuje cholesterol a hladinu cukru
Psyllim je vláknina naprosto přírodní a bezpečná, užívaná miliony lidí na celém světě. Není vstřebávaná naším tělem a není návyková. Proto je vhodná i pro dlouhodobé užívání. Psyllium neobsahuje žádné konzervační prostředky nebo chemické látky a nemá téměř žádnou kalorickou hodnotu. 


Dávkování:
2 čajové lžičky Psyllia ( 5 g ) rozmíchat ve 250 ml vlažné vody. Pro dosažení nejlepšího efektu užívejte 2 – 3 dávky denně a v průběhu celého dne dodržujte pitný režim. Doporučujeme užívat 30 minut před jídlem. Lze jej také přidávat například do jogurtů či jiných pokrmů.

Upozornění:
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Balení:
275 g

Zdroj: www.mogador.cz


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.