Puhdistamo Chaga Extract 50 ml

Doplněk stravy

Značka: PUHDISTAMO
Puhdistamo Chaga Extract 50 ml je výtažek z houby chagy pocházející z nedotčené oblasti Laponska. Prémiová kvalita a čistota bez balastních aditiv.
Skladem na e-shopu
455

Cena za 100 ml: 910 Kč

O produktu

50128527

Tekutý extrakt z divoké, volně rostoucí chagy původem z Laponska. Puhdistamo Chaga Extract 50 ml je výtažek z houby chagy – rezavce šikmého, který pochází z nedotčené oblasti finského Laponska. Originální laponská chaga se vyznačuje vysokým obsahem důležitých mikronutrientů: bioaktivních adaptogenů, esenciálních fosfolipidů, tripertenoidů, ergosterolů, esenciálních fosfolipidů, beta-glukanů, bioaktivních fytosterolů, vitamínů, organicky vázaných minerálů, polysacharidů a mnoha dalších. Tato houba je například v tradiční čínské nebo ruské medicíně používána stovky let. Dle tradiční čínské medicíny Chaga podporuje tzv. energii čchi (QI).

Chaga Puhdistamo

Puhdistamo Chaga Extract obsahuje 50 mg betaglukanů v denní dávce. Je připravován tradiční a léty prověřenou finskou metodou dvojité extrakce. Nejdříve se látka extrahuje pomocí horké vody, díky které je prolomená buněčná stěna chagy a je možné získat aktivní látky. Poté je však nutná ještě extrakce alkoholem umožňující uvolnění látek rozpustných v tucích.  V roce 2013 získala divoká chaga Pudhistamo ocenění Finské asociace prodejců zdravých potravin jako doplněk roku.

Divoká chaga z Laponska vs. uměle pěstovaná

Divoká chaga nabízí díky svému originálnímu genotypu, přirozenému růstu ve volné přírodě a jedinečnému podnebí Laponska, naprosto nadstandardní nativitu a účinek (přirozená forma v plné síle). Jedná se o skutečný originál z přímého zdroje finského producenta! Přírodní původ a originalita je v tomto případě tím nejdůležitějším ukazatelem, protože síla chagy není jen v obsahu polysacharidů, nebo v jedné z dalších složek vytažených nešetrnou a agresivní extrakcí. Síla je v jasném a přirozeném původu houby a v její komplexnosti dané matkou přírodou!

Hlavní vlastnosti:

  • vynikající biodostupnost
  • prémiová kvalita – obsahuje pouze aktivní složky
  • prémiová čistota – bez balastních aditiv
  • neobsahuje laktózu, mléko a lepek
  • neobsahuje cukr
  • holistické (celostní) složení produktu
  • vyvinuto a vyrobeno ve Finsku
  • vhodné i pro vegany

Dávkování

2x denně 1 ml (1 ml odpovídá rysce na kapátku). Extrakt z divoké chagy můžeme přidat do libovolného nápoje, smoothie nebo čisté vody. Denní dávka odpovídá 2 ml. Balení obsahuje 25 denních dávek.

Složení

Voda, alkohol (20 %), houba Chaga (Inonotus obliquus).

Upozornění

Doplněk stravy. Obsahuje 20 % alkoholu. Není náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou dávku. Neužívejte při léčbě antibiotiky. Konzultujte užívání s lékařem, pokud berete léky na ředění krve nebo pokud jste těhotná nebo kojící žena. Uchovávejte mimo dosah dětí!

O značce

Značka Puhdistamo nabízí jedinečnou řadu etických doplňků stravy, originálních adaptogenů z Laponska a výběrových superpotravin nejvyšší jakosti. Nekompromisní a vášnivý přístup k maximální možné kvalitě je doslova zakódován v DNA, tedy v základní genetické informaci celé značky! Jednotlivé produkty obsahují pouze čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Prémiové suroviny jsou vybírány ze zdrojů jejich přirozeného výskytu daného druhu, ať se jedná o přírodní bohatství severských lesů v Laponsku a Finsku, nebo další špičkové lokality po celé zeměkouli. Celkový holistický koncept značky vychází z propojení moderních vědeckých poznatků a přírody. Tento celostní přístup poskytuje jedinečné nutriční a synergické botanické formulace, které jsou hluboce účinné a vyvážené.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.