Puhdistamo Electrolyte Powder natural 120 g

Doplněk stravy

Značka: PUHDISTAMO
Puhdistamo Electrolyte Powder obsahuje všechny klíčové elektrolyty + vitamin C a MSM. Vhodné pro zajištění hydratace pro optimální výkon při vrcholovém i rekreačním sportu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
345

Cena za 100 g: 288 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50128525

Prášek k přípravě lahodného nápoje, který pomáhá udržovat rovnováhu potřebných elektrolytů v našem těle. Puhdistamo Electrolyte Powder natural 120 g obsahuje všechny klíčové elektrolyty + vitamin C a MSM. Základem přípravku je nerafinovaná mořská sůl Guerande sušená na slunci, která obsahuje nejen sodík a chlorid, ale více než 80 dalších minerálů a stopových prvků. Produkt je vhodný pro zajištění hydratace pro optimální výkon při vrcholovém i rekreačním sportu, saunování, v horkém letním dni nebo kdykoli se potíme. Electrolyte Powder je také dokonale vhodný při zvýšené potřebě elektrolytů v ketogenní stravě. Obsažený vitamín C ve formě L-askorbátu vápenatého je šetrný k žaludku a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Přípravek neobsahuje želatinu ani přísady živočišného původu.

MSM ve farmaceutické kvalitě

OptiMSM® je nečistší organická síra v patentované formě od firmy Bergström Nutrition. OptiMSM má ve světě výbornou pověst pro špičkovou kvalitu a čistotu – prochází až čtyřmi destilacemi, která zaručují absolutní čistotu výsledné látky, jde o 100% MSM.  MSM – methylsulfonylmethan – je zdrojem organické síry, která je důležitou stavební látkou bílkovin a kolagenu v našem těle.

Hlavní vlastnosti:

 • vynikající biodostupnost
 • prémiová kvalita – obsahuje pouze aktivní složky
 • prémiová čistota – bez balastních aditiv
 • obsahuje OptiMSM® superčistou organickou síru
 • s vitaminem C, který snižuje míru únavy a vyčerpání
 • vitamin C působí jako antioxidant
 • barveno přírodními extrakty
 • neobsahuje laktózu, mléko a lepek
 • neobsahuje cukr
 • holistické (celostní) složení produktu
 • vyvinuto a vyrobeno ve Finsku
 • vhodné i pro vegany

Dávkování

Užívejte 1-4 x denně. 1 odměrku – 5 g rozpusťte v 500 ml vody. Balení obsahuje dle zvoleného dávkování 6-24 denních dávek.

Složení

OptiMSM (methylsulfonylmethan), glycin, Guérande mořská sůl (Francie), bitartrát draselný, jablečnan hořečnatý,  hydrogenuhličitan draselný, L-askorbát vápenatý, hydrogenuhličitan sodný.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Obsahuje sáček pro absorpci případné vlhkosti, nekonzumovat! Uchovávejte mimo dosah dětí!

O značce

Značka Puhdistamo nabízí jedinečnou řadu etických doplňků stravy, originálních adaptogenů z Laponska a výběrových superpotravin nejvyšší jakosti. Nekompromisní a vášnivý přístup k maximální možné kvalitě je doslova zakódován v DNA, tedy v základní genetické informaci celé značky! Jednotlivé produkty obsahují pouze čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Prémiové suroviny jsou vybírány ze zdrojů jejich přirozeného výskytu daného druhu, ať se jedná o přírodní bohatství severských lesů v Laponsku a Finsku, nebo další špičkové lokality po celé zeměkouli. Celkový holistický koncept značky vychází z propojení moderních vědeckých poznatků a přírody. Tento celostní přístup poskytuje jedinečné nutriční a synergické botanické formulace, které jsou hluboce účinné a vyvážené.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.