Purae Concentrazione Směs esenciálních olejů na soustředění a paměť 10 ml

Drogerie

Značka: PURAE
Purae Concentrazione Směs esenciálních olejů na soustředění a paměť je svěžím spojením silic z citrusů a rozmarýnu. Je vhodná k osvěžení vzduchu v kanceláři nebo třeba při studiu.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks označených produktů značky Purae v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 4. 12. 2022, nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
275

O produktu

50128434

Vyvážená kombinace čistých éterických olejů. Purae Concentrazione Směs esenciálních olejů na soustředění a paměť 10 ml je svěžím spojením silic z citrusů a rozmarýnu. Je vhodná k použití do elektrických či ultrazvukových difuzérů, aroma lamp i zvlhčovačů vzduchu a je příjemným doplňkem aktivní části dne, osvěžení vzduchu v kanceláři nebo třeba při studiu. Synergické směsi Purae jsou formulovány z vysoce kvalitních esenciálních olejů, pečlivě vybraných dle principů aromaterapie.

Výsledek:

  • synergická harmonie vůní a vlastností
  • působivá aromatická kombinace
  • 100% přírodní složení
  • špičková kvalita
  • vyrobeno v Itálii

Složení

Čisté esenciální oleje 100% přírodního původu z citronu (Citrus limonum), rozmarýnu (Rosmarinus officinalis) a grepu (Citrus paradisi).

Použití

Nakapejte 7-8 kapek (nebo více pro dosažení větší intenzity) do elektrických difuzérů, ultrazvukových difuzérů, do aroma lamp, do zvlhčovačů vzduchu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.