Biocidní přípravky, repelenty

PURESSENTIEL Čisticí sprej 200 ml

Produktová řada: Čistota
5.0

Zatočte s nepříjemnými pachy, které mají na svědomí drobné mikroorganizmy ve Vašem domově. Sprej s esenciálními oleji hubí roztoče, houby, bakterie a viry.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks produktů značky PURESSENTIEL v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
645
Doprava zdarma

O produktu: PURESSENTIEL Čisticí sprej 200 ml

50098865

Úvod

Zatočte s nepříjemnými pachy, které mají na svědomí drobné mikroorganizmy ve Vašem domově. Puressentiel Čisticí sprej hubí roztoče, mikroskopické houby, bakterie a viry. Likviduje domácí pachy, zápachy z ložního prádla nebo domácích zvířat. Svěžest 41 esenciálních olejů oceníte v ložnicích i dětských pokojích, v kuchyních a vlhkých místnostech jako jsou koupelny a toalety. Pročistí vzduch v zakouřených místnostech, kancelářích či dílnách.

Hlavní vlastnosti:

  • likviduje nepříjemné pachy
  • obsahuje 41 esenciálních olejů
  • obsahuje esenciální oleje + bioalkohol
  • prokázaná účinnost proti bakteriím a virům
  • hubí domácí roztoče a plísně

Složení

Esenciální oleje a bioalkohol: kopr, anýz, bazalka, pimentovník, palisandr, kajeput, skořice cassia, dřevo atlaského cedru, citron, aloisie trojlistá, kmín, cypřiš, eukalyptus, fenykl, jalovec, pelargónie, zázvor, hřebíček, anglická levandule, levandule grosso, muškátový květ, mandarinka, divoká majoránka, meduňka, máta, máta peprná, myrha, niaouli, pomeranč, oregano, petržel, petitgrain, borovice lesní, rozmarýn, saturejka, šalvěj, tymián, tea tree, tymián, sporýš a libavka. Bez barviv, konzervantů a syntetické parfemace.


Použití

Dezinfekce místnosti: 6 až 8 střiků (3 až 5 ml) do vzduchu do všech čtyř rohů místnosti, a to jednou denně. Je vhodný i na koberce, lůžkoviny a na další povrchy (nejdříve však proveďte test na malém kousku látky). Opusťte místnost. Před vyvětráním nechte působit 30 minut. Pro každodenní použití: 2 stříknutí jednou denně nebo 1 stříknutí dvakrát denně. Hubení roztočů: Vyluxujte a pak důkladně vyvětrejte. Roztok sprejujte na povrchy, které chcete ošetřit (koberce, matrace apod.) aplikujte zhruba ze vzdálenosti 30 cm. O hodinu později vyvětrejte pokoj a znovu vyluxujte. Opakujte jednou týdně.

Prokázaná účinnost: Účinnost hubení roztočů: (od 1 h) a odpuzování roztočů na 7 dní (97 %). Účinnost hubení bakterií: NF v 14476 (5 min), virů: NF v 14476 (5 min). Účinnost odpuzování bakterií: NF v 1040 (5 min). Účinnost likvidace plísní: NF v 1275 (5 min). Účinnost odpuzování a hubení hmyzu. Biocidní produkt: PT02. Patent č.: FR 0508816. Patent č.: BE2013/0138.


Upozornění

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Nesprejujte v přítomnosti dítěte mladšího jednoho roku. Počkejte alespoň 30 minut, než takové dítě opět do místnosti vezmete. Produkt nevylévejte do odpadu. Produkt nevystavujte teplotám vyšším než 50°C. Uchovávejte mimo dosah dětí!

POKYNY PRO PRVNÍ POMOC: Při nadýchání: Postiženou osobu přemístěte na čerstvý vzduch a udržujte ji v teple a klidu. Při styku s kůží: Odstraňte znečištěný oděv a omyjte kůži mýdlem a vodou nebo osvědčeným čisticím přípravkem. V případě alergické reakce vyhledejte lékaře. Je-li zasažená oblast je velmi rozšířená a/nebo dojde-li k poškození kůže, je třeba konzultovat s lékařem nebo přepravit pacienta do nemocnice. Při zasažení očí: Důkladně vyplachujte měkkou, čistou vodou po dobu 15 minut při otevřených víčkách. Pokud se projeví zarudnutí, bolest nebo zhoršení zraku, vyhledejte očního lékaře. Při požití: Nikdy nepodávejte nic ústy. Pokud je množství malé (ne více než jedno polknutí), vypláchněte ústa vodou a poraďte se s lékařem. Postiženou osobu udržujte v klidu. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte štítek. Ve všech případech pochybností, nebo když příznaky přetrvávají, vyhledejte lékařskou pomoc. Osobě v bezvědomí nikdy nepodávejte nic ústy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.