Puressentiel

Seřadit podle
PURESSENTIEL CRYO PURE

masážní kulička 75 ml

Kosmetika

Chladivý efekt. Pomáhá zklidnit citlivé oblasti svalů a kloubů.
389
PURESSENTIEL Repelent proti vším

75 ml

Biocidní přípravky, repelenty

Působí preventivně proti výskytu vší a zajišťuje účinnou celodenní ochranu.
389
PURESSENTIEL Relaxační sprej

75 ml

Kosmetika

Přináší uvolnění a přispívá ke klidnému a regenerativnímu spánku.
  • Sleva 180 Kč
  • Dermoleták
399 579 Kč
PURESSENTIEL CRYO PURE

gel na svaly a klouby 80 ml

Kosmetika

Chladivý efekt. Pomáhá zklidnit citlivé oblasti svalů a kloubů.
389
PURESSENTIEL Čistící sprej

200 ml

Biocidní přípravky, repelenty

Likviduje nepříjemné pachy. Hubí roztoče, houby, bakterie a viry.
599
PURESSENTIEL Sprej do krku

15 ml

Doplněk stravy

Sprej do krku s aktivními přísadami 100% přírodního původu. Propolis, třapatka (echinacea), med, esenciální olej. Přináší: ztišení krku, lokální a rychlou úlevu, pomoc při únavě hlasivek. Od 7 let.
249

Francouzská rodinná značka Puressentiel nabízí produkty pro zdraví a pohodu na bázi aromaterapie – esenciální oleje a 100% čisté a přírodní složení. Účinnost je potvrzena studiemi a testy tolerance, značka má několik certifikátů (BIO, ECO CERT…). 

„Sklízíme ty nejčistší a nejúčinnější přírodní přísady způsobem, který je šetrný k životnímu prostřední a čestný k pěstitelům. Zároveň se snažíme, aby byly dostupné všem. To je poslání, které jsme si stanovili už od prvního dne existence značky.

A jaké máme ambice? Navrhovat zdraví zítřka každý den. Nabízet čistší, přírodnější a účinnější produkty, které našemu tělu přinesou ještě více pohody. Každý výrobek Puressentiel je čistým koncentrátem přírodních aktivních ingrediencí. Nepřidali jsme nic nadbytečného. Pokud se rozhodnete pro Puressentiel, znamená to, že vám záleží na péči o sebe i o lidi, které máte rádi… V dokonalém souladu s přírodou. Chcete-li zmírnit své každodenní bolesti a přinést tělu pohodu, krásu a životní styl, zvolte Puressentiel.

V nabídce pro český trh najdete 33 přípravků v celkem 8 řadách. U každého čtěte pozorně návod k použití a doporučení ohledně věku, od kterého se může přípravek používat. Esenciální oleje nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy.

PURESSENTIEL Roll-on na bolavé svaly a klouby 75ml, PURESSENTIEL Roztok proti vším 100ml, PURESSENTIEL Nosní sprej proti rýmě 15ml jsou zdravotnické prostředky.

PURESSENTIEL Antibakteriální gel na ruce 80ml a PURESSENTIEL Čistící sprej 200ml jsou biocidní přípravky.

PURESSENTIEL Sprej do krku 15ml a PURESSENTIEL Kapsle 30ks jsou doplňky stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.