PURESSENTIEL CRYO PURE masážní kulička 75 ml

Kosmetika

Kosmetický přípravek na bázi aromaterapie s esenciálními oleji a chladivým efektem. Pomáhá zklidnit citlivé oblasti svalů a kloubů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50113099

Chladivý přípravek s přírodními esenciálním oleji k lokální aplikaci na svaly a klouby i k rychlé masáži. „Kryo“ metoda se opírá o tradiční techniku chlazení. Chladivý efekt a 14 esenciálních olejů se zklidňující vůní přispívají k okamžité i dlouhodobé úlevě citlivých oblastí. Účinnost byla prokázána testováním pod dohledem dermatologa a fyzioterapeuta.

Výsledek:

  • okamžitý i dlouhodobý chladivý efekt
  • pomáhá zklidňovat citlivé oblasti
  • zklidňující vůně

Složení

99,6% přírodní složení – 14 esenciálních olejů. Neobsahuje umělá barviva a syntetickou parfemaci.

Použití

Před použitím roll-on protřepejte, pak aplikujte malé množství gelu jen na citlivou oblast (záda, krk, ramena, lokty, zápěstí, ruce, boky, kolena, stehna, kotníky, chodidla…), a to třikrát denně. Masážní kulička je ideální pro automasáž citlivých míst. V případě potřeby vmasírujte produkt do pokožky. Pokud k tomu dojde, umyjte si po použití ruce.

Upozornění

Pouze pro dospělé. Produkt není určen pro kojící a těhotné ženy. Nepoužívejte, pokud trpíte konvulzní poruchou nebo epilepsií, nebo pokud jste alergičtí na některou z přísad. Nepoužívejte, pokud trpíte alergií na salicyláty. Vyhýbejte se kontaktu s očima a měkkými tkáněmi. Nepoužívejte na poškozenou pokožku. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.