PURESSENTIEL Nosní sprej 15 ml

Zdravotnické prostředky

100% přírodní nosní sprej s esenciálními oleji, propolisem a výtažkem z echinacey. Obsahuje hypertonický roztok, který uvolňuje ucpaný nos již po několika minutách.
Skladem na e-shopu
249

O produktu

50119521

100% přírodní nosní sprej s esenciálními oleji, propolisem a výtažkem z echinacey. PURESSENTIEL Nosní sprej obsahuje hypertonický roztok mořské a organické vody, který uvolňuje ucpaný nos již po několika minutách. Je vhodný při nachlazení*, rýmě i alergické rýmě. Zklidňuje podrážděnou nosní sliznici, zmírňuje příznaky nachlazení, hydratuje a zvlhčuje nosní dutiny.

Hlavní vlastnosti:

  • hypertonický roztok uvolňuje ucpaný nos
  • zklidňuje podrážděnou nosní sliznici
  • hydratuje a zvlhčuje nosní dutiny

Dávkování

Dospělí: 2 stříknutí na jednu nosní dírku (maximálně 5x denně). Děti od 3 let: 1 stříknutí na jednu nosní dírku (maximálně 5x denně). Před každým použitím důkladně protřepejte.

Složení

Kombinace hypertonické mořské vody a organické vody z rozmarýnových květu s EOBBD** esenciálními oleji (ravintsara, růžová pelargonie, eukalyptus radiata, niaouli). Dále obsahuje propolis a výtažek z echinacey. **Botanicky a biochemicky jasně vymezené esenciální oleje.

Upozornění

Nedoporučujeme dětem do 3 let, těhotným nebo kojícím ženám a osobám, které trpí alergií na některou z přísad. Uchovávejte mimo dosah dětí!

*Kromě ušních a krčních infekcí a laryngitidy.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.