Kosmetika

PURESSENTIEL ORGANIC Intimní jemná mycí pěna 150 ml

Produktová řada: Intimní hygiena

PURESSENTIEL ORGANIC Intimní jemná mycí pěna šetrně čistí, zklidňuje podrážděnou pokožku a předchází podráždění a svědění v intimní oblasti.

509
Doprava zdarma

O produktu: PURESSENTIEL ORGANIC Intimní jemná mycí pěna 150 ml

50135334

Úvod

Pokožka v intimní oblasti vyžaduje citlivou péči a volba nevhodného mycího přípravku snadno vede k narušení mikrobiální flóry na jejím povrchu. Příležitost tak dostávají nevítané kvasinky či bakterie, které mohou způsobit podráždění a diskomfort. PURESSENTIEL ORGANIC Intimní jemná mycí pěna má přírodní složení s Aloe vera, květinou vodou ze šalvěje, růže a heřmánku a velmi šetrnou mycí bází bez obsahu mýdla, její fyziologické pH respektuje prostředí pokožky intimních partií. Jemně čistí a zároveň okamžitě i dlouhodobě zklidňuje pokožku a předchází jejímu podráždění. Optimální snášenlivost a účinnost přípravku byla testována pod gynekologickým, dermatologickým a pediatrickým dohledem. Intimní jemná mycí pěna je vhodná pro každodenní mytí intimních oblastí žen a dívek od 3 let.

Výsledek

  • jemně čistí a zároveň omezuje tření díky krémové textuře
  • okamžitě i dlouhodobě zklidňuje podrážděnou pokožku
  • předchází podráždění a svědění v intimních oblastech

PURESSENTIEL ORGANIC Intimní jemná mycí pěna

  • bez mýdla, fyziologické pH
  • 99,5 % složek přírodního původu
  • testováno pod gynekologickou kontrolou

Složení

Květinová voda ze šalvěje, růžových květů a rmence sličného sličného (římský heřmánek), výtažek z mořské červené řasy puchratky kadeřavé, esenciální oleje z levandule a olej z tea tree, Aloe vera, vitamin E. Neobsahuje mýdlo. Bez umělých parfemací. Vyrobeno ve Francii.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.