Biocidní přípravky, repelenty

PURESSENTIEL Repelent proti vším 75 ml

Produktová řada: Proti vším

Repelent proti vším, ve spreji. Účinnost 24 h. Odstraňuje vši. Brání vlasovou pokožku před napadením vešmi.

329
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: PURESSENTIEL Repelent proti vším 75 ml

50098893

Úvod

Repelent proti vším od Puressentiel působí preventivně proti výskytu vší. V případě velkého zasažení chrání před nakažením vlasové pokožky a zajišťuje účinnou ochranu až na 24 hodin*. Roztok v praktickém spreji se snadno používá. Mohou ho používat dospělí a děti od tří let. Prosytí vlasy svěží a příjemnou vůní. Můžete ho používat denně, jelikož nemastí ani nepoškozuje vlasy. Bez syntetických parfemací – Neobsahuje hnací plyny. *Účinnost 24 h testována v laboratoři.


Použití

Nestříkejte nikdy proti očím! Během aplikace chraňte oči. Aplikujte na vlasy 5 až 7 střiků (0,9 až 1,26 ml), přičemž se zaměřujte na nejnáchylnější místa (zátylek, oblasti za ušima). V případě epidemií stříkejte roztok jednou denně každé ráno, abyste si zajistili účinnou ochranu proti vším až na 24 hodin*. Nesmývejte. Nesušte. Nechte oschnout přirozeně. Po aplikaci si umyjte ruce.


Upozornění

Nepoužívejte pro děti mladší 3 let a těhotné nebo kojící ženy. Nepoužívejte v případě alergie na některou přísadu. Produkt ani obal nepoužívejte jinak, než jaký je původní účel. Pro externí použití. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.