PURESSENTIEL Repelent proti vším 75 ml

Biocidní přípravky, repelenty

NAVÍC Puressentiel koupel pro relaxaci 100 ml Při nákupu 2 produktů značky Puressentiel získáte NAVÍC Puressentiel koupel pro relaxaci 100 ml za 0,01 Kč vč. DPH. Akce platí do 31. 1. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

Repelent proti vším od Puressentiel působí preventivně proti výskytu vší. V případě velkého zasažení chrání před nakažením vlasové pokožky a zajišťuje účinnou ochranu až na 24 hodin*. Roztok v praktickém spreji se snadno používá. Mohou ho používat dospělí a děti od tří let. Prosytí vlasy svěží a příjemnou vůní. Můžete ho používat denně, jelikož nemastí ani nepoškozuje vlasy. Bez syntetických parfemací – Neobsahuje hnací plyny. *Účinnost 24 h testována v laboratoři.

Použití

Nestříkejte nikdy proti očím! Během aplikace chraňte oči. Aplikujte na vlasy 5 až 7 střiků (0,9 až 1,26 ml), přičemž se zaměřujte na nejnáchylnější místa (zátylek, oblasti za ušima). V případě epidemií stříkejte roztok jednou denně každé ráno, abyste si zajistili účinnou ochranu proti vším až na 24 hodin*. Nesmývejte. Nesušte. Nechte oschnout přirozeně. Po aplikaci si umyjte ruce.

Upozornění

Nepoužívejte pro děti mladší 3 let a těhotné nebo kojící ženy. Nepoužívejte v případě alergie na některou přísadu. Produkt ani obal nepoužívejte jinak, než jaký je původní účel. Pro externí použití. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.