516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

PURESSENTIEL Repelent proti vším 75 ml

PURESSENTIEL Repelent proti vším 75 ml

PURESSENTIEL Repelent proti vším 75 ml

50098893
Kosmetika
289 Kč
PURESSENTIEL
Skladem na e-shopu

Repelent proti vším, ve spreji. Účinné látky mají 100% přírodní původ. Účinnost 24 h. Odstraňuje vši. Brání vlasovou pokožku před napadením vší.

Podrobné informace o produktu

Repelent proti vším od Puressentiel působí preventivně proti výskytu vší. V případě velkého zasažení chrání před nakažením vlasové pokožky a zajišťuje účinnou ochranu až na 24 hodin*.

Jeho složení na bázi přírodních účinných látek neobsahuje neurotoxické repelenty a prosytí vlasy svěží a příjemnou vůní. Můžete ho používat denně, jelikož nemastí ani nepoškozuje vlasy.

Roztok v praktickém spreji se snadno používá. Mohou ho používat dospělí a děti od tří let. Bez syntetických parfemací – Neobsahuje hnací plyny.

*Účinnost 24 h testována v laboratoři.

Dávkování:

Nestříkejte nikdy proti očím! Během aplikace chraňte oči. Aplikujte na vlasy 5 až 7 střiků (0,9 až 1,26 ml), přičemž se zaměřujte na nejnáchylnější místa (zátylek, oblasti za ušima). V případě epidemií stříkejte roztok jednou denně každé ráno, abyste si zajistili účinnou ochranu proti vším až na 24 hodin*. Nesmývejte. Nesušte. Nechte oschnout přirozeně. Po aplikaci si umyjte ruce.

Upozornění:

Nepoužívejte na děti mladší 3 let a těhotné nebo kojící ženy. Nepoužívejte v případě alergie na některou přísadu. Produkt ani obal nepoužívejte jinak, než jaký je původní účel. Pro externí použití.

Obsah: 75ml

Kategorie produktu

Parametry

Pro koho Pro děti
Forma Sprej
EAN 3401398426286

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.