PURESSENTIEL Sirup proti kašli 125 ml

Zdravotnické prostředky

Přírodní Sirup proti kašli PURESSENTIEL zmírňuje kašel vyvolaný infekcí dýchacích cest již od 1. dne užívání. Chrání sliznice a zklidňuje podráždění.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks označených produktů značky PURESSENTIEL v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
315

O produktu

50144005

Přírodní Sirup proti kašli PURESSENTIEL je zdravotnickým prostředkem, který zmírňuje kašel již od 1. dne užívání. Jeho složení na bázi propolisu a výtažků ze slézu, divizny a pupenů borovice, je obohaceno čtveřicí esenciálních olejů z eukalyptu, rozmarýnu, máty a citrónu. Sirup poskytuje trvalou ochranu horních cest dýchacích, zklidňuje podrážděné sliznice a snižuje frekvenci kašle.

Hlavní vlastnosti

  • 100% přírodní složení
  • zklidňuje kašel vyvolaný infekcí dýchacích cest
  • zmírňuje podráždění a chrání sliznice

Dávkování

Děti od 7 let: 3x denně 5 ml, nejdéle 5 dnů. Dospělí: 3x denně 10 ml, nejdéle 5 dnů. Před použitím protřepejte!

Složení

Tekutý extrakt z propolisu, extrakt z plodů aceroly (Malpighia glabra), extrakt z kořene proskurníku lékařského (Althaea officinalis), extrakt z pupenů borovice (Pinus sylvestris), extrakt z kořene echinacey (Echinacea purpurea), extrakt z květů divizny (Verbascum thapsus), EOBBD esenciální oleje (Essential Oils Botanically and Biochemically defined): eukalyptus (Eucalyptus radiata), citron (Citrus limonum), rozmarýn (Rosmarinus officinalis), máta (Mentha piperita). Rostlinný glycerin, fruktóza, voda, med, koncentrovaná fíková šťáva, koncentrovaná citronová šťáva. Neobsahuje lepek, barviva a konzervační látky.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nadměrná konzumace produktu může mít projímavý účinek. Neotevřenou lahvičku skladujte v chladu a suchu. Po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 2 týdnů.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Třída ZP I.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.