Kosmetika

PURESSENTIEL Sprej pro lepší dýchání 20 ml

Produktová řada: Dýchání

Sprej působící na bázi aromaterapie s obsahem 19 esenciálních olejů. Pomáhá zklidnit dýchací cesty při ucpaném nose a prvních náznacích nachlazení.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks produktů značky PURESSENTIEL v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
289

Cena za 100 ml: 1 445,00 Kč

Doprava zdarma

O produktu: PURESSENTIEL Sprej pro lepší dýchání 20 ml

50118896

Úvod

Aromaterapeutický sprej s 19 esenciálními oleji pro zklidnění dýchacích cest. Sprej pro lepší dýchání obsahuje EOBBD esenciální oleje (botanicky a biochemicky jasně vymezené esenciální oleje). Oceníte ho zejména při prvních náznacích nachlazení a viróz, ucpaném nosu a při sezónní přecitlivělosti.


Složení

Esenciální oleje: anýz, tea tree, kajeput, dřevo atlaského cedru, citron, cypřiš, blahovičník (eukalyptus), hřebíček, levandule lékařská, levadula hybrida, máta peprná, niaouli, oregano, borovice (pinus silvestris), ravensára, rozmarýn, šalvěj, tymián s čisticími a zklidňujícími účinky.


Použití

Inhalace za sucha: 2 až 4 střiky na kapesník pro inhalaci.
Rozptýlení do prostoru: 4 až 7 střiků do okolí pro atmosférickou disperzi.
Uvolnění aromatických par do okolí: 5 střiků do mísy s horkou vodou (ne vroucí).


Upozornění

Nedoporučujeme dětem do 3 let, těhotným nebo kojícím ženám a osobám, které v minulosti zaznamenaly křečové nebo epileptické záchvaty. V případě pochybností, a pokud jste během dlouhodobé léčby, poraďte se před použitím s odborníkem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Může způsobovat kožní alergickou reakci.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.