PURESSENTIEL Sprej pro lepší dýchání 20 ml

Kosmetika

Sprej působící na bázi aromaterapie s obsahem 19 esenciálních olejů. Pomáhá zklidnit dýchací cesty při ucpaném nose a prvních náznacích nachlazení.
Skladem na e-shopu
289

Cena za 100 ml: 1 445 Kč

O produktu

50118896

Aromaterapeutický sprej s 19 esenciálními oleji pro zklidnění dýchacích cest. Sprej pro lepší dýchání obsahuje EOBBD esenciální oleje (botanicky a biochemicky jasně vymezené esenciální oleje). Oceníte ho zejména při prvních náznacích nachlazení a viróz, ucpaném nosu a při sezónní přecitlivělosti.


Složení

Esenciální oleje: anýz, tea tree, kajeput, dřevo atlaského cedru, citron, cypřiš, blahovičník (eukalyptus), hřebíček, levandule lékařská, levadula hybrida, máta peprná, niaouli, oregano, borovice (pinus silvestris), ravensára, rozmarýn, šalvěj, tymián s čisticími a zklidňujícími účinky.

Použití

Inhalace za sucha: 2 až 4 střiky na kapesník pro inhalaci.
Rozptýlení do prostoru: 4 až 7 střiků do okolí pro atmosférickou disperzi.
Uvolnění aromatických par do okolí: 5 střiků do mísy s horkou vodou (ne vroucí).

Upozornění

Nedoporučujeme dětem do 3 let, těhotným nebo kojícím ženám a osobám, které v minulosti zaznamenaly křečové nebo epileptické záchvaty. V případě pochybností, a pokud jste během dlouhodobé léčby, poraďte se před použitím s odborníkem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Může způsobovat kožní alergickou reakci.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.