Puressentiel

Řadit
Filtry výpisu
 • Relaxace a spánek
PURESSENTIEL Koupel pro relaxaci 100 ml

100 ml

Kosmetika

Lázeň pro uvolnění a odpočinek. 12 esenciálních olejů. Přináší úlevu a odpočinek.

  455 Kč
  PURESSENTIEL Roll-on proti stresu 5 ml

  5 ml

  Kosmetika

  Masážní kuličkový aplikátor. 12 esenciálních olejů. 100% čisté a přírodní. Zmírňuje napětí. Zklidňuje mysl. Pro osoby od 7 let. Bez konzervantů a barviv.

   259 Kč
   PURESSENTIEL Relaxační sprej 75 ml

   75 ml

   Kosmetika

   Sprej pro uvolnění a odpočinek. Aerosol ve spreji. 12 esenciálních olejů. 100% přírodní a čisté složení.

    489 Kč
    PURESSENTIEL Zklidňující masážní balzám děti 30 ml

    30 ml

    Kosmetika

    Kosmetický přípravek vyvinutý na bázi aromaterapie pro zklidňující masáž dětí od 6 měsíců a jejich přípravu ke spánku. S vůní levandule, pomeranče a heřmánku.

     325 Kč
     PURESSENTIEL Masážní olej pro uvolnění 100 ml

     100 ml

     Kosmetika

     Masážní olej pro uvolnění a odpočinek. Levandule a neroli. 6 esenciálních olejů, 2 rostlinné oleje a 100% přírodní a BIO složení.

      455 Kč

      Francouzská rodinná značka Puressentiel nabízí produkty pro zdraví a pohodu na bázi aromaterapie – esenciální oleje a 100% čisté a přírodní složení. Účinnost je potvrzena studiemi a testy tolerance, značka má několik certifikátů (BIO, ECO CERT…). 

      „Sklízíme ty nejčistší a nejúčinnější přírodní přísady způsobem, který je šetrný k životnímu prostřední a čestný k pěstitelům. Zároveň se snažíme, aby byly dostupné všem. To je poslání, které jsme si stanovili už od prvního dne existence značky.

      A jaké máme ambice? Navrhovat zdraví zítřka každý den. Nabízet čistší, přírodnější a účinnější produkty, které našemu tělu přinesou ještě více pohody. Každý výrobek Puressentiel je čistým koncentrátem přírodních aktivních ingrediencí. Nepřidali jsme nic nadbytečného. Pokud se rozhodnete pro Puressentiel, znamená to, že vám záleží na péči o sebe i o lidi, které máte rádi… V dokonalém souladu s přírodou. Chcete-li zmírnit své každodenní bolesti a přinést tělu pohodu, krásu a životní styl, zvolte Puressentiel.

      V nabídce pro český trh najdete 33 přípravků v celkem 8 řadách. U každého čtěte pozorně návod k použití a doporučení ohledně věku, od kterého se může přípravek používat. Esenciální oleje nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy.

      PURESSENTIEL Roll-on na bolavé svaly a klouby 75ml, PURESSENTIEL Roztok proti vším 100ml, PURESSENTIEL Nosní sprej proti rýmě 15ml jsou zdravotnické prostředky.

      PURESSENTIEL Antibakteriální gel na ruce 80ml a PURESSENTIEL Čistící sprej 200ml jsou biocidní přípravky.

      PURESSENTIEL Sprej do krku 15ml a PURESSENTIEL Kapsle 30ks jsou doplňky stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.