Radico Práškový šampon BIO Ritha 100 g

Kosmetika

Značka: RADICO
Přírodní šampon i vlasová kúra v jednom. Regeneruje strukturu vlasového vlákna, podporuje růst vlasů a dodává jim neodolatelný objem.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
159

O produktu

50117465

Rozmazlujte své vlasy čistě přírodním šamponem v BIO kvalitě. Práškový šampon je vyroben z plodů mýdelníku, které obsahují množství saponinů. Šetrný šampon regeneruje strukturu vlasového vlákna, podporuje růst vlasů a dodává jim neodolatelný objem. Pro intenzivní péči a regeneraci použijte šampon jako vlasovou kúru.

Výsledek: 

  • regeneruje strukturu vlasového vlákna
  • dodává vlasům neodolatelný objem
  • podporuje růst vlasů

Složení

Prášek z plodů Rithy – Sapindus Mukorossi v BIO kvalitě.

Použití

  • Použití jako šampon: Smíchejte přibližně 2-3 polévkové lžíce prášku (podle délky a hustoty vlasů) s teplou vodou v hladkou pastu. Pastu naneste na vlhkou pokožku hlavy i po celé délce vlasů, vmasírujte jako šampon a nechte působit. Pokud necháte bylinky působit déle, podpoříte účinek šamponu. Poté důkladně vymyjte vodou, dokud nebude odtékající voda čirá.

  • Použití jako kúra: Optimální množství prášku smíchejte s horkou vodou v poměru 1:3 (1 díl prášku a 3 díly vody) pro konzistenci jogurtu. Použijte 20-30 g prášku na krátké vlasy, 40-60 g prášku na vlasy po ramena, 70-100 g prášku na dlouhé vlasy. Kúru vždy nanášejte teplou ihned po namíchání na čerstvě umyté a proschlé vlasy. Nechte působit ideálně po dobu 60 minut. Následně smyjte pod teplou tekoucí vodou, dokud nebude voda čirá. Není třeba používat šampon ani jiné přípravky. Dále si vlasy vysušte nebo upravte běžným způsobem. Opakujte podle potřeby, alespoň jednou měsíčně.

O značce

Kosmetická značka Radico, která byla založena již v roce 1992, se v současné době řadí mezi jednu z nejlepších přírodních kosmetik v péči o vlasy. Všechny produkty této značky jsou vyráběny výhradně v BIO kvalitě, což potvrzuje prestižní certifikát Cosmos Organic.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.