Doplněk stravy

Terezia Rakytník řešetlákový 100% prášek z plodů 50+10 kapslí

Značka: TEREZIA

Terezia kapsle s obsahem 100% přírodního rakytníku bez příměsí! Rakytník podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, posiluje činnost srdce a příznivě působí při únavě.

269

Cena za 1 kus: 4,48 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Terezia Rakytník řešetlákový 100% prášek z plodů 50+10 kapslí

50050793

Úvod

100% přírodní přípravek bez příměsí, který je vhodný i pro děti od 3 let, těhotné a kojící ženy a celiaky. Rakytník řešetlákový, rostlina budoucnosti, je také někdy označovaný jako citroník severu, protože obsahuje vysoký podíl vitaminu C. Celá rostlina rakytníku je výjimečná obsahem široké škály biologických látek. Plody rakytníku – bobule oranžové barvy a kyselé chuti, obsahují provitamin A, vitamin B1, B2, B6, C, E, K1, F. A právě tyto plody jsou ve formě rozemletého prášku plněny do kapslí Terezia, abyste si skvělé účinky rakytníku mohli pohodlně ověřit sami na sobě.

Rakytník řešetlákový:

  • přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu
  • podporuje činnost srdce
  • příznivě působí při únavě
  • zlepšuje činnost trávicího traktu
  • pomáhá udržovat zdravou pokožku
  • přispívá k funkci sliznice očí a úst

Dávkování

2 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.


Složení

1 kapsle obsahuje 350 mg 100% prášku plodů rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides) bez příměsí. Obal kapsle: želatina. Lepek < 5,0 mg/kg, vláknina 22,8 g/100 g.


Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Vhodné pro celiaky, těhotné a kojící ženy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.