Doplněk stravy

Terezia Rakytníkový olej 100% 60 tobolek

Značka: TEREZIA

Terezia 100% rakytníkový olej je lisovaný za studena z plodů rakytníku řešetlákového a plněný do tobolek bez dalších olejových příměsí.

Velikost balení
625

Cena za 1 kus: 10,42 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: Terezia Rakytníkový olej 100% 60 tobolek

50054260

Úvod

Terezia 100% rakytníkový olej je lisovaný za studena z plodů rakytníku řešetlákového a plněný do tobolek bez dalších olejových příměsí. Rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides oil) je to nejcennější, co můžeme z rakytníku získat. Je tmavě oranžové barvy a díky šetrnému lisování si zachovává všechny blahodárné bioaktivní látky. Rakytník podporuje přirozenou obranyschopnost, normální trávení a činnost kardiovaskulárního systému, navíc má příznivé účinky na pokožku. 

Rakytníkový olej:

  • přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu
  • podporuje činnost srdce
  • příznivě působí při únavě
  • zlepšuje činnost trávicího traktu
  • pomáhá udržovat zdravou pokožku
  • přispívá k funkci sliznice očí a úst

Dávkování

1 tobolka 2x denně před jídlem. Tobolka se polyká celá a zapíjí vodou nebo se její obsah vytlačí do jídla. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.


Složení

1 měkká želatinová tobolka (želatina, glycerol, sorbitol, voda čištěná) obsahuje 250 mg 100% rakytníkového oleje bez příměsí.


Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Vhodné pro celiaky, těhotné a kojící ženy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.