Terezia Rakytníkový olej 100% 60 tobolek

Doplněk stravy

Značka: TEREZIA
Terezia 100% rakytníkový olej je lisovaný za studena z plodů rakytníku řešetlákového a plněný do tobolek bez dalších olejových příměsí.
Skladem na e-shopu
499

Cena za 1 kus: 8 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50054260

Terezia 100% rakytníkový olej je lisovaný za studena z plodů rakytníku řešetlákového a plněný do tobolek bez dalších olejových příměsí. Rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides oil) je to nejcennější, co můžeme z rakytníku získat. Je tmavě oranžové barvy a díky šetrnému lisování si zachovává všechny blahodárné bioaktivní látky. Rakytník podporuje přirozenou obranyschopnost, normální trávení a činnost kardiovaskulárního systému, navíc má příznivé účinky na pokožku. 

Rakytníkový olej:

  • přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu
  • podporuje činnost srdce
  • příznivě působí při únavě
  • zlepšuje činnost trávicího traktu
  • pomáhá udržovat zdravou pokožku
  • přispívá k funkci sliznice očí a úst

Dávkování

1 tobolka 2x denně před jídlem. Tobolka se polyká celá a zapíjí vodou nebo se její obsah vytlačí do jídla. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.

Složení

1 měkká želatinová tobolka (želatina, glycerol, sorbitol, voda čištěná) obsahuje 250 mg 100% rakytníkového oleje bez příměsí.

Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Vhodné pro celiaky, těhotné a kojící ženy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.