Reflex Nutrition Omega 3 90 kapslí

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

265

O produktu

EPA (eikosapentaenová kyselina) a DHA (dokosahexaenová kyselina) jsou hlavní omega 3 nenasycené mastné kyseliny, které mají příznivý vliv na naše zdraví. Naše tělo si je neumí vyrobit samo a musí je přijímat v potravě. Jejich hlavním zdrojem jsou ryby.

  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně)
  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)

Reflex Nutrition používá postupy, které zaručí, že každá dávka Reflex Omega 3 mastných kyselin je zkontrolována na všechny kontaminující látky a je tedy bez obsahu těžkých kovů a dalších znečišťujících složek.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 3x denně s jídlem. Dětem od 3 let podávejte 1 kapsli denně s jídlem.

Složení

Rybí olej koncentrát 1000 mg: z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) 330 mg a DHA (kyselina dokosahexaenová) 220 mg v jedné kapsli. Hovězí želatina, zvlhčovadlo glycerol, voda.

Upozornění

Těhotné a kojící ženy konzultujte užívání s lékařem. Užíváte-li léky na předpis nebo jste alergičtí na rybí výrobky, před konzumací tohoto doplňku stravy konzultujte s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.