Rehabiq Bederní opěrka tvrdá válec 28 x 12,5 cm černá

Ostatní

Značka: REHABIQ
Bederní opěrka Rehabiq účinně ulevuje od bolesti zad a pomáhá jí předcházet. Přináší pohodlí i při dlouhém sezení u počítače nebo v autě.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

825
Dočasně nedostupné

O produktu

50135949

Trápí vás často bolesti zad spojené s dlouhým sezením u počítače nebo v autě? Bederní opěrka Rehabiq efektivně ulevuje od bolesti zad a beder, a také bolesti daných oblastí účinně předchází. Ergonomicky tvarovaný válec pomůže vaší páteři udržet přirozenou křivku v bederní části, čímž se snižuje tlak, který je kladený na meziobratlové ploténky. Díky dlouhému elastickému popruhu je možné bederní opěrku upevnit téměř ke každé židli či křeslu a vydrží tak na správném místě po celý den. Opěrka je pratelná (po vyjmutí pěnového válce), takže nemusíte mít obavy ani z čištění.

Rehabiq Bederní opěrka tvrdá válec 28 x 12,5 cm černá2

Jak bederní opěrka ulevuje zádům?

Bolesti ve spodní části zad vznikají velmi často nesprávným držením těla vsedě, kdy dochází k dráždění nervových kořenů nebo měkkých tkání. Meziobratlové ploténky se při špatném sedu musí vyrovnávat s mnohem větším tlakem než ve stoje nebo za chůze. Nesprávný sed, ve kterém navíc lidé často tráví i několik hodin denně, je proto velmi častou příčinou vzniku bolesti zad. Bederní opěrka se dokonale přizpůsobí tvaru páteře, poskytne jí pevnou oporu a nastaví ji do správného fyziologického postavení.

Hlavní vlastnosti:

  • ulevuje od bolesti zad a beder při sezení
  • napomáhá páteři udržet fyziologický tvar
  • tvrdá opěrka je vhodná pro osody nad 95 kg
  • dlouhý elastický popruh pro připevnění na židli nebo křeslo
  • pratelný potah

Použití

1. Připevněte bederní opěrku elastickým páskem k opěrce židle nebo křesla tak, aby se nesesunula a držela pevně na jednom místě při sezení.
2. Posaďte se na židli či křeslo co nejblíže k opěradlu.
3. Mírně se předkloňte a umístěte bederní opěrku podélně po celé šířce bederní části zad přibližně ve výšce vašeho pasu.
4. Pomalu se zakloňte a opřete se o opěradlo tak, aby bederní opěrka udržovala po celou dobu sedu stále prohnutá záda v bederní oblasti.

Upozornění

Před vypráním vyjměte z potahu pěnový válec. K čištění používejte běžné prací prostředky. Doporučená teplota pro praní potahu opěrky v automatické pračce je 40 °C, maximální teplota pro čištění je 60 °C. Při žehlení potahu opěrky nepřekračujte teplotu 200 °C.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.