Nupreme Reishi extrakt 100 kapslí

Doplněk stravy

Značka: NUPREME
Reishi je houba tradiční čínské medicíny, která podporuje imunitní systém, přispívá k normální funkci oběhové soustavy i udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.
NAVÍC Nupreme Natural Vitamín C 90 kapslí Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Nupreme Natural Vitamín C 90 kapslí za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
515

Cena za 100 kusů: 515 Kč

O produktu

50120287

Doplněk stravy s extraktem z reishi. Tato houba tradiční čínské medicíny podporuje imunitní systém, přispívá k normální funkci oběhové soustavy, a také k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Kdybyste si reishi nasbírali, umleli a usušili, nebude mít výsledný prášek nikdy takové účinky, jako samotný extrakt. Nupreme Reishi extrakt obsahuje 30% podíl polysacharidů a 1 % vysoce ceněných triterpenů. Plodnice houby, ze kterých je výtažek získáván, pochází z ekologické produkce na severozápadě čínské provincie Kuang-tung s výbornými enviromentálními podmínkami. Kapsle můžete polykat celé nebo je otevřít a jejich obsah přimíchat do polévek, omáček či smoothies.

Hlavní vlastnosti

  • reishi podporuje imunitní systém
  • reishi podporuje normální funkci oběhové soustavy
  • přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi


Dávkování

Dospělí: 2-3 tobolky denně. Děti: 1 tobolka denně. Užívejte 5 dní v týdnu a 2 dny pauza, nejlépe 20 minut před jídlem. Zapijte vodou nebo čajem.

Složení

Extrakt z plodnice lesklokorky lesklé (Ganoderma lucidum) v želatinových kapslích; poměr koncentrace 8:1.

Upozornění

Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy použití přípravku musí konzultovat se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Neužívejte reishi pokud procházíte akutním onemocněním (například chřipkou, angínou, zánětem průdušek), máte alergii na houby nebo užíváte léky na snížení srážlivosti krve (například Warfarin). Pokud máte jakékoli pochybnosti, navštivte svého lékaře.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.