Zdravotnické prostředky

Reloxan Mint 16 žvýkacích tablet

Značka: RELOXAN

Reloxan Mint jsou žvýkací tablety s příchutí máty pro rychlou a dlouhodobou úlevu od pálení žáhy a žaludečních potíží způsobených žaludeční kyselinou.

145
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Reloxan Mint 16 žvýkacích tablet

50151793

Úvod

Reloxan Mint jsou žvýkací tablety s příchutí máty pro rychlou a dlouhodobou úlevu od pálení žáhy a žaludečních potíží způsobených žaludeční kyselinou. Tablety jsou dobře snášeny a jsou určené pro dospělé a dospívající od 12 let. Již 1 tableta neutralizuje přebytečnou žaludeční kyselinu a ihned zmírní pálení žáhy. Tablety neobsahují žádné konzervační látky nebo umělá barviva, jsou bez lepku a bez laktózy.

Hlavní vlastnosti

  • možno užívat již při prvních příznacích pálení žáhy
  • rychlá a dlouhodobá úleva od pálení žáhy
  • s mátovou příchutí

Dávkování

Není-li doporučeno jinak, užívají dospělí a dospívající od 12 let 1 žvýkací tabletu. Dle potřeby lze brát vždy 1 žvýkací tabletu až 4x denně. Přípravek užívejte ideálně jednu hodinu po jídle, dle potřeby také mezi jídly nebo před spaním. Můžete je cucat nebo žvýkat. Doba používání by neměla být delší než 30 dní. V případě déle trvajících potíží se poraďte s lékařem.


Složení

1 žvýkací tableta obsahuje: Uhličitan vápenatý 450 mg, uhličitan hořečnatý 50 mg, extrakt z opuncie 75 mg, sorbitol, kukuřičný škrob, maltodextrin, mátový olej, magnesium-stearát. Tablety neobsahují žádné konzervační látky nebo umělá barviva. Bez lepku. Bez laktózy.


Upozornění

Není vhodné pro děti do 12 let. Během těhotenství a kojení se prosím poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Upozornění pro diabetiky: 1 žvýkací tableta obsahuje až 0,56 g sorbitolu. Použití nadměrného množství přípravku může mít projímavý účinek. Účinky žvýkacích tablet Reloxan a některých ústy podávaných léčivých přípravků se mohou vzájemně ovlivňovat, užívejte proto žvýkací tablety Reloxan s odstupem 1-2 hodin od těchto léků a informujte svého lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK třídy IIa, č. notifikace RZPRO 01155928.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.