Renovality

Renovality je česká značka přírodní kosmetiky a doplňků stravy. V jejím produktovém portfoliu najdete především rostlinné oleje lisované za studena, pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou a odličovací sérum. Oleje obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek a výborně se vstřebávají. Ne náhodou se je mnozí nazývají rostlinným zlatem.

Seřadit podle

   Ryze česká přírodní značka

   Česká značka přírodní kosmetiky Renovality je specialistou na masážní a pleťové oleje vysoké kvality. Veškeré oleje se lisují za studena a obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek. Výrobce do nich nepřidává žádné syntetické látky, konzervanty, barviva ani minerální oleje.

   Seznamte se s Renovality

   Speciální fialové sklo, které výrobce používá k balení, zaručuje bioaktivní stálost přípravků a zároveň chrání před světlem, jehož vliv urychluje molekulární rozpad přírodních produktů. Z nabídky značky Renovality si může vybrat každý. Ricinový olej Renovality se hodí na péči o suchou pokožku, hořčíkový olej Renovality pomůže mastné pleti a proti vráskám bojuje například třeba arganový olej.