Zdravotnické prostředky

Renu Multipurpose solution 360 ml

Značka: RENU

Renu Multipurpose je víceúčelový roztok na kontaktní čočky, který skvěle odstraňuje bílkovinné usazeniny a lipidy, oplachuje, čistí a dezinfikuje.

Velikost balení
219
Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Renu Multipurpose solution 360 ml

50038606

Úvod

Renu Multipurpose je víceúčelový roztok na kontaktní čočky, který skvěle odstraňuje bílkovinné usazeniny a lipidy, oplachuje, čistí a dezinfikuje. Nabízí velmi snadnou a šetrnou péči, která je vhodná i pro uživatele s citlivýma očima. Protože vaše oči si zaslouží pohodlí po celý den.

Hlavní vlastnosti:

  • šetrná péče pro citlivé oči
  • čistí, oplachuje, desinfikuje a odstraňuje proteiny
  • bezpečné uchování čoček až po dobu 30 dnů

Složení

Aktivní složky: Hydranate (odstraňuje denaturované bílkoviny, předchází tvoření bílkovinných usazenin), Poloxamín (vysoce účinný povrchově aktivní složka, odstraňuje mastnotu a znečištění, udržuje schopnost čočku navlhčovat), Dymed (efektivní desinfekční prostředek).


Použití

Oplachujte každou stranu čočky po dobu pěti vteřin víceúčelovým roztokem. V závislosti na individuálním složení vašich slz a režimu nošení kontaktních čoček vám může váš oční specialista doporučit další péči o kontaktní čočky. Dodržujte jeho pokyny a instrukce. V případě desinfekce čoček umístěte své kontaktní čočky do čistého pouzdra, naplňte pouzdro čerstvým víceúčelovým roztokem a namáčejte je alespoň po dobu čtyř hodin.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.