RESOURCE® Junior Fibre jahodový 4x200 ml

50104684

Potravina pro zvláštní lékařské účely

Skladem u dodavatele

275

Cena za 100 ml: 34 Kč

O produktu

Resource® Junior Fibre je potravina pro zvláštní lékařské účely v tekuté formě vhodná pro děti od 1 roku. Resource® Junior Fibre je nutričně kompletní potravina při zvýšené potřebě přísunu energie, s vlákninou. Potravina je vhodná při neprospívání dítěte nebo při opožděném růstu. Je vhodná jako jediný zdroj výživy. V jedné lahvičce (200 ml) jsou 3 g vlákniny a energetická hodnota je 300 kcal. Jahodová příchuť.

Dávkování:

1-3 porce denně jako doplněk stravy nebo jako jediný zdroj výživy dle doporučení lékaře. Podávejte ústy nebo sondou. Nejlépe chutná chlazené. Neotevřené skladujte v suchu při pokojové teplotě. Po otevření skladujte uzavřené víčkem v chladničce a spotřebujte do 24 hodin.

Složení:

Pitná voda, maltodextrin, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový), cukr, mléčné bílkoviny, vlákniny (fruktooligosacharidy, inulin), minerální látky (citronan draselný, citronan sodný, vápenaté soli kyseliny citronové, chlorid draselný, hořečnaté soli kyseliny citronové, sodné soli kyseliny fosforečné, oxid hořečnatý, síran železnatý, síran zinečnatý, síran manganatý, síran měďnatý, fluorid sodný, jodid draselný, selenan sodný, chlorid chromitý a jeho hexahydrát, molybdenan sodný), škrob, emulgátor (E 471), vitaminy (C, E, niacin, kyselina pantothenová, B1, B6, A, B2, D, K, kyselina listová, B12, biotin), zahušťovadlo (E 407), regulátor kyselosti (E 330), aromata. Bez lepku. Ošetřeno UHT. Baleno v ochranné atmosféře.

Upozornění:

Musí být podáváno na základě doporučení lékaře nebo kvalifikovaného pracovníka v oblasti klinické výživy. Určeno pro děti od 1 roku.

Není určeno pro parenterální použití.

Parametry
Značka RESOURCE®
Produktová řada Junior Fibre
SUKL název RESOURCE JUNIOR FIBRE JAHODA POR SOL 4X200ML
Pro koho Pro děti
Příchuť Jahoda
Forma Nápoj
Věk dítěte od 1 let
EAN 7613034727046
SUKL kód 217144
Přílohy
Příbalová infomace PDF