Respilon VK RespiPro 2.0 samosterilizační nano-respirátor FFP2 vel. M 2 ks

Ostatní

Značka: RESPILON
5.0
Respilon VK RespiPro 2.0 samosterilizační nano-respirátor FFP2 viry nejen zachycuje, ale i efektivně deaktivuje. Nové gumičky, které netlačí.
Skladem na e-shopu
399

O produktu

50130670

Samosterilizační respirátor z nanovlákna, který zachycuje viry a zároveň je deaktivuje. Respilon VK RespiPro byl vytvořen na ochranu proti Covid-19 a pracuje na principu dvojité bariéry: Nanovlákenná membrána filtruje viry, bakterie, pevné částice a aerosoly, a vrstva akcelerovaného oxidu mědi, která se postará o deaktivaci virů, ať už pocházejí z okolního prostředí nebo od samotného uživatele, pokud je infikovaný. Respirátor se tak neustále sám sterilizuje.

Samosterilizační nano-respirátor druhé generace

Respilon VK RespiPro 2.0 samosterilizační nano-respirátor FFP2 je respirátor třídy FFP2 NR chránící uživatele před vlivem škodlivých patogenů z okolního prostředí. Nový nano-respirátor druhé generace je plně certifikovaný dle normy EN 149:2001+A1:2009. Vylepšená kvalita záušních gumiček zajišťuje mnohem vyšší komfort při nošení respirátoru. Díky výborné elasticitě a kulatému tvaru jsou gumičky pružnější, neřežou, netlačí za ušima.

Respirátor, který je efektivní, pohodlný a prodyšný

Respirátor RespiPro VK je velmi dobře prodyšný a dobře se přes něj dýchá i mluví. Výborně sedí na obličeji a jeho tvar zabraňuje podsávání. Běžné roušky a respirátory navlhnou, a po 30 minutách ztrácejí filtrační účinnost. Filtrační vlastnosti nanovlákna jsou vůči vlhkosti odolné, a tak je účinnost zachována.

Hlavní vlastnosti

  • nano-respirátor třídy FFP2 plně certifikovaný dle normy EN 149:2001+A1:2009
  • výborně sedí na obličeji
  • lehký a velmi dobře prodyšný
  • měkké elastické gumičky netlačí za ušima
  • samosterilizační funkce – eliminuje riziko zanesení viru po dotknutí se respirátoru a manipulaci s ním
  • při zvlhnutí neztrácí účinnost

Respilon VK RespiPro 2.0 samosterilizační nano-respirátor FFP2 vel. M 2 ksa

Jak vybrat správnou velikost respirátoru?

  • změřte vzdálenost (v cm) vyznačenou na obrázku
  • porovnejte naměřenou vzdálenost s velikostní tabulkou

Méně odpadu

Balení po 2 kusech nano respirátorů VK RespiPro druhé generace pro Vás balíme nově i do sáčků, čímž dochází k menší spotřebě obalového materiálu a méně odpadového materiálu.

Respilon VK RespiPro 2.0 samosterilizační nano-respirátor FFP2 vel. M 2 ksaaa


Složení

  • nanovlákenná membrána filtruje viry, bakterie, pevné částice a aerosoly (smog, pyl, alergeny) – okamžitě zachytí 99,7–99,9 % virů
  • akcelerovaná med CAS.7440-50-8 aktivně a konstantně deaktivuje zachycené viry (respirátor obsahuje 0,026 g mědi)

Použití

Před použitím respirátoru vždy zkontrolujte jeho stav, neporušenost a známky podezřelých skvrn nebo jiné. V případě mechanického poškození respirátoru jej nepoužívejte. Z pohledu certifikace FFP2 je respirátor certifikován jako NR – pouze na jedno použití, nesmí být použít déle než v rámci jedné pracovní směny.

Upozornění

Nepoužívejte v prostředí s nižší koncentrací kyslíku. Pokud se na dosedací ploše těsnící linie respirátoru nacházejí vlasy nebo vousy, mohou způsobit nižší přilnavost respirátoru. Nejsou známy žádné přímé ani nepřímé nepříznivé vedlejší účinky akcelerované mědi CAS 7440-50-8. Pokud při používání pocítíte jakékoliv potíže, dýchací, kožní atd., přestaňte respirátor používat, hned jak to bude možné.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.