Revalid Energizing Shampoo MEN 200 ml

Kosmetika

Značka: REVALID
Pánský šampon Revalid Energizing Shampoo MEN působí na vlasové folikuly, chrání je před oxidačním poškozením, posiluje vlasy a podporují jejich růst.
Skladem na e-shopu
309

O produktu

50137662

Nová energie pro vaše vlasy! Pánský šampon Revalid Energizing Shampoo MEN je inovativní kombinací dvou aktivních složek SantEnergy™ a patentovaného stimulátoru růstu vlasů Redensyl®. Tyto látky působí na vlasové folikuly, chrání je před oxidačním poškozením, posilují vlasy a podporují jejich růst. Šampon obohacený extraktem z květů švýcarského pelyňku jemně čistí a hydratuje suchou pokožku hlavy a posiluje vlasovou strukturu. Přirozeně a efektivně.


Složení

  • SantEnergy™ je extrakt získaný z listů rostliny Yerba Santa, který podporuje růst vlasů i jejich hustotu. Jeho energizující a stimulační účinek je srovnatelný s čistým kofeinem. Díky antioxidačnímu působení optimálně chrání vlasové folikuly před vnitřním i vnějším poškozením a oddaluje jejich předčasné stárnutí.
  • Redensyl® je aktivní složka složená ze dvou patentovaných molekul získaných z modřínu a listů zeleného čaje. Oživuje vlasové folikuly a stimuluje růst vlasů.

Použití

Rozmíchejte v dlani trochu šamponu s vodou a jemně vmasírujte do mokrých vlasů. Pečlivě spláchněte a v případě potřeby opakujte.

Upozornění

Pokud by šampon vnikl do očí, důkladně je vypláchněte vodou. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.