Revalid

Řadit
Filtry výpisu
Revalid Hair Tonic ampulky 20x6 ml

ampulky 20x6 ml

Kosmetika

Zamezuje vypadávání vlasů a podporuje jejich růst.
519 Kč
Revalid Repair Mask péče o poškozené vlasy 150 ml

péče o poškozené vlasy 150 ml

Kosmetika

Posiluje a regeneruje poškozené vlasy, dodává jim pružnost, lesk a jemnost.
285 Kč
Revalid Regrowth sérum 50 ml

sérum 50 ml

Kosmetika

Pomáhá zastavit vypadávání vlasů a obnovuje jejich růst.
879 Kč
Revalid Hair Loss dárková sada

dárková sada

Kosmetika

Dárková sada pro péči o řídnoucí vlasy s klinicky prověřenou látkou Redensyl.
739 Kč
Revalid Conditioner 250 ml

250 ml

Kosmetika

Zlepšuje strukturu vlasů, dodává jim hebkost, lesk a pružnost.
245 Kč
Revalid Shampoo 250 ml

250 ml

Kosmetika

Jemně, ale důkladně umývá vlasy, posilňuje je a revitalizuje.
235 Kč
Revalid Anti-Aging Shampoo 200 ml

200 ml

Kosmetika

Šampon proti stárnutí vlasů, který pomáhá uchovat mladistvý vzhled.
309 Kč
Revalid Anti-Aging Fluid 100 ml

100 ml

Kosmetika

Roztok proti stárnutí vlasů, který pomáhá uchovat mladistvý vzhled.
559 Kč
Revalid Hair Complex 60 kapslí

60 kapslí

Doplněk stravy

Obsahuje biotin a zinek, které jsou důležité pro výživu vlasů.
Akce -100Kč
399 Kč 499 Kč
Revalid Hair Complex 180 kapslí

180 kapslí

Doplněk stravy

Obsahuje biotin a zinek, které jsou důležité pro výživu vlasů.
Akce -151Kč
899 Kč 1050 Kč

Kosmetické přípravky z řady Revalid vlasová péče vznikají využitím speciální receptury. Ve všech naleznete aktivní složky, vitaminy, přírodní extrakty a alantoin. Neobsahují formaldehyd, barviva a použitá parfemace nezpůsobuje alergie, jsou proto vhodné nejen pro všechny typy vlasů, ale i pro osoby s citlivou pokožkou.

Vlasy jsou chloubou každé ženy. Pyšněte se nádhernými, zdravými, pružnými kadeřemi, kamkoliv vkročíte. Základem je kvalitní péče i pestrá a vyvážená strava. Pro mnoho lidí jsou však husté a krásně vypadající vlasy jen pouhým snem. Vypadávání a řídnutí vlasů je pro řadu lidí problém, se kterým si neví rady. Revalid byl vyvinut v roce 1992 ve Švýcarsku pro ucelenou péči o vlasy, včetně léčby vypadávání vlasů. Řadu Revalid Hair Repair System tvoří jak léčivý přípravek ve formě tobolek k vnitřnímu užití, tak i kosmetické přípravky určené k vnější aplikaci.

Tobolky proti padání vlasů

Léčivý přípravek Revalid je určen k vnitřnímu užití pro dospělé a pro děti od 12 let a užívá se především při vypadávání či ztrátě vlasů, ale i při léčbě vlasů s narušenou strukturou (roztřepené, křehké vlasy, vlasy bez lesku). Revalid dodává tělu potřebné vitaminy, aminokyseliny a stopové prvky, které úzce souvisí právě se zdravím vlasů. Tyto látky podporují tvorbu keratinu, který je základní stavební látkou vlasů a nehtů. Pozitivní účinky se obvykle dostavují do konce prvého měsíce léčby, celková doba užívání Revalidu má však trvat 3 měsíce. Pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Vlasová kúra Revalid

Dopřejte své kštici šetrnou a systematickou péči. Vyberte si z široké nabídky kosmetických přípravků ty, které vám budou nejlépe vyhovovat. V nabídce nechybí revitalizující šampon a kondicionér, výživná regenerační maska, vlasové tonikum nebo šampon proti lupům. Ať už zvolíte jakýkoliv výrobek, budete mít vždy jistotu, že jeho každodenní použití bude šetrné k vlasům i pokožce.

Přírodní péče

Výrobky z řady Revalid vlasová péče vznikají využitím speciální receptury. Ve všech naleznete aktivní složky, vitamíny, přírodní extrakty a alantoin. Dermatologický test prokazuje, že produkty neobsahují formaldehyd, barviva a nezpůsobují alergie, jsou proto vhodné nejen pro všechny typy vlasů, ale i pro lidi s citlivou pokožkou.