Fytopharma Rhodiola tobolky při stresu 30 ks

Doplněk stravy

Značka: FYTOPHARMA
Doplněk stravy ve formě tobolek s obsahem rhodioly neboli rozchodnice. Rhodiola přispívá k emočnímu komfortu při stresu, přispívá k normální funkci oběhové soustavy.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks vybraných doplňků stravy značky Fytopharma v libovolné kombinaci získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
209

Cena za 1 kus: 7 Kč

O produktu: Fytopharma Rhodiola tobolky při stresu 30 ks

50077793

Doplněk stravy ve formě tobolek s obsahem rhodioly neboli rozchodnice růžové. Rhodiola přispívá k emočnímu komfortu při stresu, přispívá k normální funkci oběhové soustavy. Má antioxidační vlastnosti a podporuje fyzickou i duševní výkonnost.

Rhodiola:

  • podporuje emoční komfort, pozitivně působí při stresu
  • přispívá k optimálnímu fyzickému výkonu a kondici
  • půobí jako antioxidant

Dávkování

1 kapsli denně spolknout celou, zapít přiměřeným množstvím tekutiny. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

Složení

1 kapsle obsahuje 100 mg extraktu z kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea). Pomocné látky: uhličitan hořečnatý (protispékavá látka), želatina, barvivo E171.

Upozornění

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Uchovávání: Skladovat v uzavřeném obalu, při teplotě 15-25 ° C, chránit před přímým slunečním zářením a sálavým teplem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.