Registrovaný léčivý přípravek

Rosalgin Easy 140 mg vaginální roztok 5x140 ml

Značka: ROSALGIN

Roztok k výplachům při zánětu pochvy a blízkého okolí. Používá se k běžné hygieně ženských pohlavních partií nebo i v poporodním období.

319
Doprava zdarma

O produktu: Rosalgin Easy 140 mg vaginální roztok 5x140 ml

50075849

Rosalgin Easy

Rosalgin Easy je vaginální výplach, který uleví od bolesti, svědění, pálení i od výtoku způsobeného bakteriální a kvasinkovou infekcí v intimní oblasti. Originální  účinná látka rychle pomůže zmírnit nepříjemné projevy zánětu a zároveň léčí jeho příčinu. Je vhodný i jako doplňková léčba před použitím přípravků s antibiotiky, protože důkladně ošetří postiženou sliznici. Antibiotikum je následně aplikováno do čistého prostředí. Rosalgin Easy navíc zesiluje účinek vybraných antibiotik.*

Přípravek je indikován k léčbě zánětlivých projevů ženských genitálií jakéhokoli původu včetně těch, které vznikají sekundárně po chemoterapii nebo radioterapii. Rosalgin Easy se aplikuje preventivně před i po operačním gynekologickém zákroku. Díky praktickému balení je připraven k okamžitému použití. Přípravek může být používán při běžné ženské hygieně a při hygieně během šestinedělí.PROČ MÍT ROSALGIN EASY V DOMÁCÍ LÉKÁRNIČCE?

Rosalgin Easy kvasinková infekce

Kvasinková infekce

Rosalgin Easy bakteriální infekce

Bakteriální infekce

Rosalgin Easy - kombinovaná léčba antibiotiky* 

Kombinovaná léčba antibiotiky* 

Rosalgin Easy - hojení porodních poranění

Hojení porodních poranění

Rosalgin Easy - hojení po gynekologických zákrocích

Hojení po gynekologických zákrocích

Rosalgin Easy -  intimní hygiena

Intimní hygienaDÁVKOVÁNÍ


Přípravek se k léčbě zánětlivých onemocnění obvykle používá 1x nebo 2x denně po dobu maximálně 14 dnů.

Při běžné ženské hygieně a při hygieně během šestinedělí se přípravek používá pravidelně či nepravidelně podle potřeby.

Přípravek se používá k výplachu pochvy a oplachu zevních rodidel u žen starších 15 let.

U dětí od 6 let je možno použít přípravek Rosalgin Easy pouze k oplachům zevních pohlavních orgánů.

Rosalgin Easy - dávkování


SLOŽENÍ


Léčivou látkou je benzydamini hydrochloridum (0,1 g v 100 ml vaginálního roztoku). Pomocnými látkami jsou benzalkonium-chlorid, dihydrát dinatrium-edetátu, růžová silice, ethanol 96% V/V, polysorbát 20, čištěná voda. Lék k intimním oplachům a výplachům. 


UPOZORNĚNÍ


Výplachy pochvy neprovádějte během menstruace. Při léčbě zánětu pochvy či zevních rodidel se vyhněte pohlavnímu styku, aby se zabránilo přenosu infekce na sexuálního partnera. Před použitím čtěte pečlivě návod k použití.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Synergický účinek benzydaminu s antibiotiky potvrzují následující studie: 1) Faro S. et al.: Studies on the interaction of benzydamine and antibiotics on bacteria associated with vaginitis. 1st Congress of the International Society of Gynecological Endocrinology, Crans Montana, Switzerland, March 1988. 2) Šuška a kol.: Použitie Benzydamínu (ROSALGIN©) a Nifuratelu s Nystatinom (MACMIROR COMPLEX©) v liečbe akútnej vulvovaginitidy, Slav. Gynek. Porod., 16, 2009, 118-1


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.