Rosalgin

  (4)

Rychlou úlevu při gynekologických obtížích a zároveň vysoce účinný prostředek pro intimní ženskou hygienu přináší značka Rosalgin.

Seřadit podle
 • Rosalgin

  prášek pro přípravu vaginální roztoku 6x0,5 g
  K výplachům pochvy při pálení, svědění, bolesti.
 • Rosalgin

  prášek pro přípravu vaginální roztoku 10x0,5 g
  K výplachům pochvy při pálení, svědění, bolesti.
 • Rosalgin Easy 140 mg

  vaginální roztok 5x140 ml
  Pro běžnou hygienu, v šestinedělí a při zánětech pochvy.
 • 4.4
  (5)
  Pro výplach pochvy roztokem Rosalgin. Irigátor lze používat opakovaně.

  Účinnou látkou roztoku Rosalgin je léčivá látka benzydamin hydrochlorid s výraznými protizánětlivými a analgetickými účinky. Rosalgin se používá k výplachům pochvy a oplachům zevních rodidel při zánětlivých onemocněních ženského pohlavního ústrojí různého původu, lze jej užívat i k běžné ženské hygieně. Přípravek se dále používá před a po operačních gynekologických zákrocích a během šestinedělí. Roztok se aplikuje pomocí Rosalgin irigátoru pro gynekologické použití.

  Základním přípravkem řady Rosalgin jsou granule pro přípravu roztoku (6 či 10 sáčků). K aplikaci roztoku Rosalgin slouží speciální irigátor. Pro snadné použití, například na cestách, zvolte Rosalgin Easy, který obsahuje hotový roztok v lahvičkách pro jednorázové použití. 

  Rosalgin a Rosalgin Easy jsou léky k zevnímu užití. Obsahují benzydamin hydrochlorid. ROSALGIN IRIGÁTOR je zdravotnický prostředek, čtěte pečlivě návod k použití.