Rosalgin

Řadit
Filtry výpisu
Rosalgin Easy 140 mg vaginální roztok 5x140 ml

vaginální roztok 5x140 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Pro běžnou hygienu, v šestinedělí a při zánětech pochvy.
Akce -6%
Rosalgin prášek pro přípravu vaginální roztoku 6x0,5 g

prášek pro přípravu vaginální roztoku 6x0,5 g

Registrovaný léčivý přípravek

K výplachům pochvy při pálení, svědění, bolesti.
Akce -5%
Rosalgin prášek pro přípravu vaginální roztoku 10x0,5 g

Registrovaný léčivý přípravek

K výplachům pochvy při pálení, svědění, bolesti.
Akce -7%
100 Kč SLEVA*

Rychlou úlevu při gynekologických obtížích a zároveň vysoce účinný prostředek pro intimní ženskou hygienu přináší značka ROSALGIN.

Účinnou látkou roztoku ROSALGIN je léčivá látka benzydamin hydrochlorid  s výraznými protizánětlivými a analgetickými účinky.Rosalgin se používá k výplachům pochvy a oplachům zevních rodidel při zánětlivých onemocněních ženského pohlavního ústrojí různého původu, lze jej užívat i k běžné ženské hygieně. Přípravek se dále používá před a po operačních gynekologických zákrocích a během šestinedělí. Roztok se aplikuje pomocí Rosalgin irigátoru pro gynekologické použití.

Základním přípravkem řady ROSALGIN jsou granule pro přípravu roztoku (6 či 10 sáčků). K aplikaci roztoku ROSALGIN slouží speciální ROSALGIN IRIGÁTOR. Pro snadné použití, například na cestách, zvolte ROSALGIN Easy, který obsahuje hotový roztok Rosalgin v lahvičkách pro jednorázové použití.

 

ROSALGIN a ROSALGIN Easy jsou léky k zevnímu užití. Obsahují benzydamin hydrochlorid. ROSALGIN IRIGÁTOR je zdravotnický prostředek.