Rosalgin

Rychlou úlevu při gynekologických obtížích a zároveň vysoce účinný prostředek pro intimní ženskou hygienu přináší značka Rosalgin.

Seřadit podle
prášek pro přípravu vaginální roztoku 6x0,5 g
K výplachům pochvy při pálení, svědění, bolesti.
prášek pro přípravu vaginální roztoku 10x0,5 g
K výplachům pochvy při pálení, svědění, bolesti.
vaginální roztok 5x140 ml
Pro běžnou hygienu, v šestinedělí a při zánětech pochvy.
Pro výplach pochvy roztokem Rosalgin. Irigátor lze používat opakovaně.

Účinnou látkou roztoku Rosalgin je léčivá látka benzydamin hydrochlorid s výraznými protizánětlivými a analgetickými účinky. Rosalgin se používá k výplachům pochvy a oplachům zevních rodidel při zánětlivých onemocněních ženského pohlavního ústrojí různého původu, lze jej užívat i k běžné ženské hygieně. Přípravek se dále používá před a po operačních gynekologických zákrocích a během šestinedělí. Roztok se aplikuje pomocí Rosalgin irigátoru pro gynekologické použití.

Základním přípravkem řady Rosalgin jsou granule pro přípravu roztoku (6 či 10 sáčků). K aplikaci roztoku Rosalgin slouží speciální irigátor. Pro snadné použití, například na cestách, zvolte Rosalgin Easy, který obsahuje hotový roztok v lahvičkách pro jednorázové použití. 

Rosalgin a Rosalgin Easy jsou léky k zevnímu užití. Obsahují benzydamin hydrochlorid. ROSALGIN IRIGÁTOR je zdravotnický prostředek, čtěte pečlivě návod k použití.