Saloos

  (124)

Saloos je přední značkou aromaterapeutických přípravků a BIO kosmetiky na českém trhu. Základním pilířem firmy je radost z darů přírody a jejich využití na poli přírodní péče o pleť, péče o tělo a duševní pohody. Všechny přípravky Saloos jsou vyrobeny z prvotřídních surovin a olejů lisovaných za studena.

Seřadit podle

Historie firmy

Příběh firmy Saloos se začal psát v roce 1993. Tehdy náhodné setkání zakladatele společnosti a specialistky na esenciální oleje dalo vzniknout profesionální spolupráci, která staví na využití vůní a blahodárných účinků rostlin na člověka.

Jednička v oboru aromaterapeutické kosmetiky

V současné je době Saloos českou jedničkou na poli aromaterapeutických produktů a přírodní BIO kosmetiky. V širokém portfoliu firmy najdete přípravky péče o pleť, masážní a tělové oleje, a přípravky pro matku a dítě. Zajímavostí také je, že firma nabízí osvětu o přírodních látkách a možnostech jejich využití.

Prověřená kvalita ingrediencí

Prvotřídní kvalitu veškerých ingredienci staví firma Saloos mezi své priority, a proto si velmi zakládá na pečlivém výběru používaných surovin. To je důvodem, proč se značka Saloos může pochlubit certifikací CPK BIO, která potvrzuje použití přírodních látek a šetrného přístupu k životnímu prostředí.