Saloos 100% Extra bio šípkový olej 20 ml

Kosmetika

Značka: SALOOS
Olej pro péči o zralou pleť i k ošetření zhojených jizev. Hydratuje, regeneruje a sjednocuje přirozený tón pleti. Oživuje pleť a dodává jí sametový vhled.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
189

O produktu

50096906

Vysoký obsah karotenoidů, které jsou v oleji obsaženy mu dodávají typickou sytě oranžovou barvu a díky šetrné extrakci si zachovává příjemné šípkové aroma. Pleť lehce tónuje, sjednocuje přirozený odstín a tak zvyšuje její atraktivitu. Tuto vlastnost oceníte zvláště máte-li sklon k tvorbě pigmentových skvrn.

Šípkový olej hydratuje a je bohatý na antioxidanty, steroly a vitaminy, které bojují s volnými radikály a zpomalují proces stárnutí pokožky. Je mimořádně vhodný zejména pro pleť zralou, náročnou, citlivou až problematickou. Je vhodný při péči o zhojené jizvy například po akné, popáleninách či chirurgickém zákroku.

Extra bio šípkový olej je získáván moderní metodou CO2 extrakcí. Nejedná se o chemické zpracování, ale o velmi šetrný způsob výroby bio rostlinného oleje pomocí oxidu uhličitého, který je získáván při zkapalnění vzduchu. Vlastnosti Extra bio šípkového oleje zpracovaného CO2 extrakcí jsou srovnatelné s oleji lisovanými za studena.

Hlavní vlastnosti:

  • Sjednocuje tón pleti
  • Hydratuje a regeneruje
  • Pleť je svěží a vitální

Složení

100% bio šípkový olej.

Použití

Malé množství oleje vmasírujte do navlhčené pokožky. Snadněji se tak nanáší a vstřebává.

O značce

Díky vysoké kvalitě získala značka Saloos označení „Certifikovaná přírodní kosmetika“. Pečlivě vybrané rostlinné oleje, bio oleje lisované za studena a vzácné esenciální oleje obsahují velké množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů v přirozené podobě.

Přípravky Saloos neobsahují konzervanty, barviva ani parfémy a jsou vhodné i pro citlivou pokožku, která špatně snáší běžné přípravky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.