Saloos Hořčíkový olej 50 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

O produktu

Extra porce hořčíku přímo na pokožku. Saloos Hořčíkový olej obsahuje hořčík, který je klíčový pro normální funkci svalů a produkci energie. Hořčík neboli magnezium předchází svalovým křečím při únavě, reguluje přenos podnětů do svalů a nervů, čímž podporuje bezproblémové fungování celého svalového aparátu. Saloos Hořčíkový olej obsahuje hořčík z přírodního zdroje z mořského dna Zechstein. Je nepostradatelným pomocníkem k masážím namožených částí těla po fyzické zátěži.

Použití

Na vybrané části těla naneste ráno a večer 3-10 střiků dle potřeby. Lehce vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat. Po aplikaci se může objevit jemné brnění pokožky či začervenání, které je přechodné. Přípravek je vhodný i během těhotenství a kojení.

Upozornění

Nepoužívejte v oblasti očí, na čerstvě oholené oblasti či poraněnou pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

O značce

Respekt k přírodě a inspirace osvědčenými recepturami přináší kosmetiku pro přirozenou péči o pokožku. Filozofií značky Saloos je užívat bohatství přírody pro krásu, relaxaci a duševní pohodu. Přípravky jsou tvořeny rostlinnými extrakty, vonnými silicemi a kvalitními za studena lisovaný oleji, které si uchovávají maximum cenných výživných látek. Saloos jako první v ČR splnil náročné podmínky certifikace, která v roce 2007 vedla k získání ochranné CPK BIO.