Dr. Popov Šalvějová mast 50 ml

Kosmetika

Značka: DR.POPOV
Mast má velmi dobré regenerační a čistící účinky. Vhodná při mokvavých ekzémech, zapařeninách a opruzeninách a k jejich prevenci. Podporuje dobrý stav pokožky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
79

O produktu

50004541

Tradiční bylinný přípravek obsahující účinné rostlinné extrakty. Šalvějová mast má velmi dobré regenerační, čistící a stahující účinky. Je vhodná k péči o opruzeniny a zapařeniny (včetně tzv. „vlka“) a slouží i k jejich prevenci. Šalvějovou mast můžete použít k péči o pleť se sklonem k mokvavému ekzému. Celkově podporuje dobrý stav pokožky. Šalvějová mast neobsahuje konzervanty ani umělá barviva.

Síla bylin v tradičním masťovém základu

Bylinným základem masti je šalvěj lékařská (Salvia Officinalis), lidově známá také jako babské ucho. Kromě ní obsahuje mast také další byliny: heřmánek, tymián a řepík. Tato ojedinělá kompozice bylin dává vyniknout účinkům šalvěje. Masťový základ masti tvoří neškvařené čištěné vepřové sádlo. Svým složením blízce připomíná lidský tuk, takže se výborně vstřebává do pokožky, a zároveň je kvalitním nosičem léčivých látek obsažených v bylinách. Navíc na něj nejsou známé žádné alergie, a proto se hodí i k péči o citlivou pokožku. V masti je také obsažen i pravý včelí vosk, který má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. 

Hlavní vlastnosti:

  • tradiční bylinná mast s originálním složením
  • vhodná k péči o opruzeniny a zapařeniny a k jejich prevenci
  • podporuje dobrý stav pokožky

Složení

Vepřové sádlo, včelí vosk, řepík lékařský, heřmánek pravý, šalvěj lékařská, tymián obecný, parfém (směs přírodních silic).

Použití

Před použitím masti doporučujeme pokožku omýt vodou bez mýdla a dobře vysušit. Mast se nanáší v tenké vrstvě 2-3x denně nebo dle aktuální potřeby. Jemně ji vtírejte 2 až 3 minuty do pokožky. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.