SALVEST Põnn BIO Jablko s borůvkami 6x100 g

Potravina pro zvláštní výživu

Značka: SALVEST
Ovocný příkrm Salvest Põnn v praktické kapsičce obsahuje jen 100% pyré z ovoce v BIO kvalitě. Je vhodný pro kojence již od ukončeného 4. měsíce.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
265

Cena za 100 g: 44 Kč

O produktu

50125792

Ovocný příkrm pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku obsahuje 90 % jablečného pyré vyrobeného z bio jablek a 10 % bio borůvkového pyré. Neobsahuje přidaný cukr, umělá barviva, aromata ani konzervanty. Vaši malí strávníci tak mohou okusit čistou lahodnou chuť zralých plodů. Ovocné příkrmy patří mezi kojenci k nejoblíbenějším, můžete proto vybírat z celé řady produktů Põnn. Díky šetrné sterilizaci není nutné kapsičku před otevřením uchovávat v lednici.

Hlavní vlastnosti:

  • ovocný příkrm ze 100% BIO ovoce
  • vhodný pro kojence od ukončeného 4. měsíce
  • bez přidaného cukru, umělých barviv, aromat či konzervantů

Složení

Bio jablečné pyré (90 %) a bio borůvkové pyré (10 %). Bez lepku.

Použití

Výrobek je připraven k přímé spotřebě. Začněte s krmením malou lžičkou, zpočátku jednu až dvě čajové lžičky denně a množství postupně zvyšujte. Větší děti mohou příkrm konzumovat přímo z kapsičky pod dohledem rodiče. Příkrm můžete také použít do nemléčných kaší. Kapsička není určena k ohřevu v mikrovlnné troubě.

Upozornění

Neotevřený výrobek se skladuje při běžné pokojové teplotě. Otevřenou kapsičku znovu uzavřete a skladujte v chladničce po dobu maximálně 24 hodin. Minimální trvanlivost je uvedena na obalu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.