SALVEST Põnn BIO Ovocné pyré s malinami 6x110 g

Potravina pro zvláštní výživu

Značka: SALVEST
Ovocný příkrm Salvest Põnn v praktické kapsičce obsahuje jen 100% pyré z ovoce v BIO kvalitě. Je vhodný pro kojence od ukončeného 6. měsíce.
Skladem na e-shopu
209 ušetříte 56 Kč

Původní cena 265 Kč , sleva 21%

Nejnižší cena před slevou: 265 Kč

Cena za 100 g: 32 Kč

O produktu

50125808

Ovocný příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku obsahuje BIO jablečné, banánové, jahodové a malinové pyré Neobsahuje přidaný cukr, umělá barviva, aromata ani konzervanty. Váš malý strávník tak může okusit čistou lahodnou chuť zralých plodů a Vy nemusíte mít obavu, že mu servírujete zbytečné cukry. Ovocné příkrmy patří mezi kojenci k nejoblíbenějším, můžete proto vybírat z celé řady produktů Põnn a dopřát tak děťátku každý den jinou chuť. Díky tepelnému opracování a šetrné pasterizaci není nutné kapsičku před otevřením uchovávat v lednici.

Hlavní vlastnosti:

  • ovocný příkrm ze 100% BIO ovoce
  • vhodný pro kojence od ukončeného 6. měsíce
  • bez přidaného cukru, umělých barviv, aromat či konzervantů

Složení

Bio jablečné pyré (32 %), bio banánové pyré (30 %), bio jahodové pyré (30 %), bio malinové pyré (8 %). Bez lepku.

Použití

Kapsičku protřepejte a můžete servírovat. Začněte s krmením malou lžičkou, zpočátku jednu až dvě čajové lžičky denně a množství postupně zvyšujte. Větší děti mohou příkrm konzumovat přímo z kapsičky pod dohledem rodiče. Kapsička není určena k ohřevu v mikrovlnné troubě.

Upozornění

Neotevřený výrobek se skladuje při běžné pokojové teplotě. Otevřenou kapsičku znovu uzavřete a skladujte v chladničce po dobu maximálně 24 hodin. Minimální trvanlivost je uvedena na obalu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.