Sebamed

  (100)
Sebamed

Německá kosmetika značky sebamed přináší péči o pokožku celého těla. Je vyvíjena a testována ve spolupráci s předními univerzitami a klinikami, a je tak vhodná i pro citlivou, suchou a problematickou pleť. Již od roku 1967 vyrábí produkty té nejvyšší kvality, které se zaměřují na výživu pokožky a ochranu před negativními vnějšími vlivy a UV zářením. Značka sebamed nabízí péči o každý typ pleti a pro všechny věkové skupiny včetně dětí. Díky hodnotě pH 5,5 jsou produkty sebamed šetrné k pokožce a posilují její odolnost a obranyschopnost.


Proč sebamed?

 • přesně definované pH 5,5 – chrání přirozený ochranný kyselý plášť kůže

 • vývoj a testování ve spolupráci s předními univerzitami a klinikami

 • vhodné pro citlivou, suchou a problematickou pleť

 • vhodná i jako podpora léčby kožní nemocí

 • kosmetika vhodná pro celou rodinuIKONICKÉ PRODUKTY
  PRODUKTOVÉ ŘADY

  Sebamed - mytí

  Mytí

  Výrobky sebamed řady mytí jsou 100% bez mýdla a alkalických složek, bez konzervantů a barviv. Výrobky podporují obnovu přirozeného ochranného pláště kůže s pH 5,5, které je přirozené zdravé kůži a zároveň zvyšují přirozenou hydrataci pokožky. Vhodné i pro velmi citlivou a problematickou pleť.

  Sebamed - Dětská péče

  Dětská péče

  Produkty sebamed Baby byly vyvinuty speciálně pro potřeby citlivé dětské pokožky pro použití již od 1. dne a jejich snášenlivost byla dermatologicky testována. Díky hodnotě pH 5,5 podporují tvorbu a obnovu přirozeného ochranného pláště kůže. Po konzultaci s lékařem lze výrobky použít i pro léčbu atopického ekzému. Výrobky jsou 100 % bez mýdla a alkalických složek, bez konzervantů a barviv.

  Sebamed - Dětská péče s měsíčkem

  Dětská péče s měsíčkem

  Jedinečné složení s výtažkem z měsíčku pečuje o citlivou dětskou pokožku. Efektivně zklidňuje a regeneruje podrážděnou a poškozenou kůži a poskytuje jí intenzivní hydrataci. Hodnota pH 5,5 podporuje tvorbu a obnovu přirozeného ochranného pláště kůže. Vhodné pro velmi citlivou pokožku, hypoalergenní. Po konzultaci s lékařem vhodné i pro léčbu atopického ekzému. Výrobky jsou 100% bez mýdla a alkalických složek, bez konzervantů a barviv.

  Sebamed - intimní hygiena

  Intimní hygiena

  Navržena speciálně pro potřeby ženské intimní hygieny s pH, které podporuje přirozenou rovnováhu mikroflóry intimních míst (pH 3,8 a pH 6,8 pro ženy po menopauze). Výrobky mají zklidňující a antibakteriální účinky a jsou vhodné pro každodenní jemnou hygienu intimních míst. Vhodné i při menstruaci.

  Sebamed - péče o vlasy

  Péče o vlasy

  sebamed šampony zajišťují jemné mytí a ochranu vlasové pokožky. Hydratační a zjemňující složení vlasy revitalizuje, zlepšuje jejich strukturu a usnadňuje rozčesávání. Vlasy jsou vyživené, zdravé a krásně září.

  Sebamed - PRO! – prevence stárnutí

  PRO! – prevence stárnutí

  Řada speciálně obohacená o PRObiotické složky podporující stabilizační strukturu v kožních buňkách. Produkty řady PRO! pomáhají zmírňovat již existující příznaky stárnutí kůže a předcházejí předčasnému stárnutí, které je způsobeno negativními vnějšími vlivy. Navíc posilují odolnost pokožky a poskytují jí vyváženou hydrataci. Hodnota pH 5,5 podporuje přirozenou ochranu kyselého pláště kůže.

  Sebamed - CLEAR FACE – problematická pokožka a akné

  CLEAR FACE – problematická pokožka a akné

  Řada speciálně obohacená o PRObiotické složky podporující stabilizační strukturu v kožních buňkách. Produkty řady PRO! pomáhají zmírňovat již existující příznaky stárnutí kůže a předcházejí předčasnému stárnutí, které je způsobeno negativními vnějšími vlivy. Navíc posilují odolnost pokožky a poskytují jí vyváženou hydrataci. Hodnota pH 5,5 podporuje přirozenou ochranu kyselého pláště kůže.

  Sebamed - Q10 – péče o stárnoucí pokožku

  Q10 – péče o stárnoucí pokožku

  Výrobky obsahují koenzym Q10, který je přirozeně obsažen v kůži. Po 30. věku se však jeho množství snižuje, a proto je nutné ho pleti dodávat. Q10 aktivuje metabolismus okysličování buněk, pokožka je pak pevná a bez vrásek. Díky obsahu rostlinných fytosterolů, vitaminu E a panthenolu chrání pokožku před dehydratací a podporují její elasticitu. Klinicky prokázáno: méně vrásek již za 28 dní. Vhodné i pro velmi citlivou pleť.

  Seřadit podle