SENCOR SHB 4460WH-EUE3 tyčový mixér bílý

Elektronika

Značka: SENCOR
Tyčový mixér SENCOR SHB 4460WH-EUE3 umí nejen mixovat, ale také šlehat a sekat. Má extra tichý 1 000 W motor, na nějž se vztahuje 6 let záruka.
Skladem na e-shopu
999 ušetříte 200 Kč

Původní cena 1 199 Kč sleva 17%

O produktu

50137218

Všestranný pomocník do vaší kuchyně SENCOR SHB 4460WH-EUE3 zastane nejen práci klasického tyčového mixéru, ale také šlehače a sekáčku. Má extra tichý 1 000 W motor, na který se vztahuje záruka 6 let. Díky ergonomické rukojeti skvěle padne do ruky, takže práce s ním je hračka. Rychlost otáček se ovládá pomocí otočného kolečka v horní části rukojeti bez nutnosti přerušit provoz. Přístroj nabízí i turbo spínač, který zaručí během krátké chvilky maximální výkon, např. pro drcení ledu.

SENCOR SHB 4460WH-EUE3 tyčový mixér9

Tři nástavce pro všestranné využití

Tyčová hlavice pro mixování rozmixuje téměř cokoliv: přesnídávky, měkké ovoce a zeleninu, pomůže s výrobou krémové polévky nebo smoothie. Nerezová hlavice je vybavena šesti kvalitními noži, které jsou též nerezové a mají titanový povrch. S hlavicí pro šlehání vykouzlíte lahodnou šlehačku, vyšleháte vaječné bílky, různé dezertové krémy, skvělou domácí majonézu nebo lehká třená či piškotová těsta. Sekáček má vlastní nerezové nože, s kterými dokáže rozdrtit / nasekat prakticky cokoliv (masa, sýry, ovoce, zeleninu, ořechy, led). Součástí balení jsou dvě nádoby: pro mixování a sekání o objemu 700 a 500 ml. Tyto nádoby jsou vybaveny chytrou protiskluzovou podložkou.

Hlavní vlastnosti:

  • tichý motor o síle 1000W
  • záruka 6 let na motor
  • spínač pro vysokou rychlost (turbo)
  • otočný regulátor rychlosti
  • ergonomicky tvarovaná rukojeť

SENCOR SHB 4460WH-EUE3 tyčový mixér10


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.