Naturprodukt Silymarin forte 4 Játra + Imunitní systém 40 tablet

Doplněk stravy

Ostropestřec + vitamin D, který podporuje imunitní systém. Ostropestřec působí blahodárně na trávení a regeneraci jater.
Skladem na e-shopu
285

Cena za 100 g: 679 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50112686

Kombinuje sílu ostropestřce s vitaminem D3. Ostropestřec mariánský je vitální bylina s tvrdými semeny, které působí blahodárně na pročištění a regeneraci jater – hlavního detoxikačního orgánu našeho těla. Ostropestřec také napomáhá dobrému trávení a přispívá k udržení normální hladiny krevního cukru. Vitamin D ovlivňuje vstřebávání vápníku, a tak přispívá k normálnímu stavu kostí a zubů. Vitamin D je důležitý pro správné fungování našeho imunitního systému.

Hlavní vlastnosti:

  • ostropestřec podporuje trávení a přispívají ke zdraví jater
  • ostropestřec pomáhá udržet normální hladinu krevního cukru
  • vitamin D je důležitý pro správné fungování našeho imunitního systému

Dávkování

1x denně 1 tableta po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Extrakt ze semen rostliny ostropestřce mariánského (standardizovaný na 80 % silymarinového komplexu), plnidla: mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, amarantový kompaktát, olej kokosový enkapsulovaný, vitamin D3 (cholekalciferol), klouzadlo stearát hořečnatý, složky potahu tablety: hydroxypropylmethylcelulóza, mastek, oxid železitý, polydextróza, polyethylenglykol. Obsah aktivních látek v 1 tabletě: Silymarin 250 mg, Vitamin D3 10 µg (200 % RHP*). *RHP = referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.