Dentální hygiena

Siwak Přírodní zubní kartáček natural 1 ks

Značka: SIWAK

Přírodní kartáček Siwak na čištění a bělení zubů. Praktické použití bez vody a zubní pasty. Redukuje zubní plak a krvácení dásní.

89
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Siwak Přírodní zubní kartáček natural 1 ks

50111153

Úvod

Láká Vás zdravý životní styl a tradiční osvědčené přírodní pomůcky? Kartáček Siwak je čistě přírodním nástrojem ústní a dentální hygieny užívaný již po tisíce let. Jedná se o kořen stromu Salvadora perská.

Pravidelnou masáží posiluje dásně a působí proti jejich krvácení, snižuje tvorbu zubního plaku a omezuje vznik zubního kamene. Odstraňuje skvrny ze zubů, dodává jim lesk a šetrně je vybělí, aniž by poškodil sklovinu. Žvýkání osvěžuje dech i chuť. Báječnou výhodou je, že nepotřebujete vodu ani zubní pastu. Látky obsažené v kartáčku efektivně ničí zárodky zubních kazů.

Hlavní vlastnosti:

  • Efektivní pomůcka pro dentální a ústní hygienu
  • Čistí zuby a dodává jim lesk
  • Napomáhá bělení zubů
  • Zabraňuje tvorbě zubního plaku a kamene
  • Ochraňuje dásně
  • Snižuje zápach z úst a osvěžuje dech
  • 100% přírodní produkt
  • Používá se bez vody a zubní pasty

Složení

Kořen stromu Salvadora perská.


Použití

Před použitím omyjte vodou. Z jedné strany odstraňte vrchní kůru v šířce vašeho malíčku. Pomalu rozžvýkejte odkrytá vlákna, až vznikne jemný štěteček. Pozvolným tlakem začněte čistit zuby směrem shora dolů a naopak. Zuby čistěte ze všech pěti stran: vnitřní, vnější, dvě boční a žvýkací plochu. Nezapomeňte také na povrch jazyka. Po skončení vložte zpět do cestovního pouzdra, použitým koncem k otvoru. Žvýkání a čištění provádějte několikrát denně.

Použitá vlákna odřízněte nožem každé 1-2 dny a proces opakujte. Pokud kořen příliš vyschne, namočte ho přes noc ve sklenici s vodou. Spotřebujte do 1 měsíce. Noste při sobě nebo skladujte při pokojové teplotě na suchém místě.


Upozornění

Není vhodné pro děti do 6 let.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.