skinexpert BY DR.MAX SOLAR After Sun 200 ml

Kosmetika

Skinexpert BY DR.MAX SOLAR After Sun je mléko po opalování s obsahem hydratačních a zvláčňujících látek. Zklidňuje pokožku a pomáhá prodloužit přirozené opálení.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
119 ušetříte 100 Kč

Původní cena 219 Kč sleva 46%

O produktu

50135063

Skinexpert BY DR.MAX SOLAR After Sun

Delší pobyt na slunci muže způsobit podráždění pokožky, a to i v případě, že ji chráníte opalovacím přípravkem. Skinexpert BY DR.MAX SOLAR After Sun je mléko po opalování s obsahem hydratačních a zvláčňujících látek, extraktu z řasy Laminaria ochroleuca, panthenolu a vitaminu E. Pokožku vystavenou slunci, větru a písku zklidňuje, zjemňuje a vyhlazuje.HLAVNÍ BENEFITY


KOMPLEXNÍ PÉČE O POKOŽKU DÍKY PŘÍRODNÍM LÁTKÁM

KOMPLEXNÍ PÉČE O POKOŽKU DÍKY PŘÍRODNÍM LÁTKÁM

Výtažek z mořské rasy Laminaria ochroleuca aktivně pomáhá chránit buňky pokožky před škodlivými vlivy slunečního záření.

VYVINUTO I PRO CITLIVOU PLEŤ

VYVINUTO I PRO CITLIVOU PLEŤ

Pro celou rodinu, včetně nejcitlivější pokožky dětí. Vhodné pro děti již od 3 let.

INTENZIVNĚ HYDRATUJE A ZKLIDŇUJE POKOŽKU VYSTAVENOU POBYTU NA SLUNCI

INTENZIVNĚ HYDRATUJE A ZKLIDŇUJE POKOŽKU VYSTAVENOU POBYTU NA SLUNCI

Napomáhá regeneraci pokožky a zamezuje tak předčasnému vzniku vrásek.


PROČ POUŽÍVAT PÉČI PO OPALOVÁNÍ


I když poctivě používáte přípravky s ochranným faktorem, tak je pokožka vystavená slunci více namáhaná a je vhodné ji poskytnout i po opalování dostatečnou péči. Kvalitní péče po opalování pokožku zklidní, hydratuje a podpoří regenerační procesy. Pomáhá tak zamezit předčasnému vzniku vrásek a prodloužit přirozené opálení. Mléko používejte jednou denně po opalování, ideálně večer po omytí pokožky. Pokožka se s nadměrným sluněním vyrovnává několik dní. S péčí tedy pokračujte i v následujících dnech. Více rad pro správnou péči o sluncem namáhanou pokožku najdete na škola opalování.AKTIVNÍ LÁTKY


Mořská "zlatá" řasa
Bambucké máslo
Pantenol
Vitamín E


DOPORUČUJEME V KOMBINACI S


SOLAR SUN CREAM 50+ SPF

50 ml
Krém na opalování
Stupeň ochrany: Velmi vysoký

SOLAR SUN LOTION 30 SPF

200 ml
Mléko na opalování
Stupeň ochrany: Vysoký

SOLAR SUN OIL 30 SPF

200 ml
Olej na opalování
Stupeň ochrany: Vysoký


UPOZORNĚNÍ


Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu před slunečním zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko.


POUŽITÍ


Dostatečné množství přípravku naneste na pokožku 15 – 30 minut před vystavením se slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


OBJEVTE DALŠÍ PRODUKTY Z ŘADY SOLAR SKINEXPERT BY DR.MAX

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.