skinexpert BY DR.MAX SOLAR After Sun 200 ml

Kosmetika

4.5
Skinexpert BY DR.MAX SOLAR After Sun je mléko po opalování s obsahem hydratačních a zvláčňujících látek. Zklidňuje pokožku a pomáhá prodloužit přirozené opálení.
119 ušetříte 100 Kč

Původní cena 219 Kč , sleva 46%

Nejnižší cena před slevou: 219 Kč

O produktu

50135063

Skinexpert BY DR.MAX SOLAR After Sun

Delší pobyt na slunci muže způsobit podráždění pokožky, a to i v případě, že ji chráníte opalovacím přípravkem. Skinexpert BY DR.MAX SOLAR After Sun je mléko po opalování s obsahem hydratačních a zvláčňujících látek, extraktu z řasy Laminaria ochroleuca, panthenolu a vitaminu E. Pokožku vystavenou slunci, větru a písku zklidňuje, zjemňuje a vyhlazuje.HLAVNÍ BENEFITY


KOMPLEXNÍ PÉČE O POKOŽKU DÍKY PŘÍRODNÍM LÁTKÁM

KOMPLEXNÍ PÉČE O POKOŽKU DÍKY PŘÍRODNÍM LÁTKÁM

Výtažek z mořské rasy Laminaria ochroleuca aktivně pomáhá chránit buňky pokožky před škodlivými vlivy slunečního záření.

VYVINUTO I PRO CITLIVOU PLEŤ

VYVINUTO I PRO CITLIVOU PLEŤ

Pro celou rodinu, včetně nejcitlivější pokožky dětí. Vhodné pro děti již od 3 let.

INTENZIVNĚ HYDRATUJE A ZKLIDŇUJE POKOŽKU VYSTAVENOU POBYTU NA SLUNCI

INTENZIVNĚ HYDRATUJE A ZKLIDŇUJE POKOŽKU VYSTAVENOU POBYTU NA SLUNCI

Napomáhá regeneraci pokožky a zamezuje tak předčasnému vzniku vrásek.


PROČ POUŽÍVAT PÉČI PO OPALOVÁNÍ


I když poctivě používáte přípravky s ochranným faktorem, tak je pokožka vystavená slunci více namáhaná a je vhodné ji poskytnout i po opalování dostatečnou péči. Kvalitní péče po opalování pokožku zklidní, hydratuje a podpoří regenerační procesy. Pomáhá tak zamezit předčasnému vzniku vrásek a prodloužit přirozené opálení. Mléko používejte jednou denně po opalování, ideálně večer po omytí pokožky. Pokožka se s nadměrným sluněním vyrovnává několik dní. S péčí tedy pokračujte i v následujících dnech. Více rad pro správnou péči o sluncem namáhanou pokožku najdete na škola opalování.AKTIVNÍ LÁTKY


Mořská "zlatá" řasa
Bambucké máslo
Pantenol
Vitamín E


DOPORUČUJEME V KOMBINACI S


SOLAR SUN CREAM 50+ SPF

50 ml
Krém na opalování
Stupeň ochrany: Velmi vysoký

SOLAR SUN LOTION 30 SPF

200 ml
Mléko na opalování
Stupeň ochrany: Vysoký

SOLAR SUN OIL 30 SPF

200 ml
Olej na opalování
Stupeň ochrany: Vysoký


UPOZORNĚNÍ


Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu před slunečním zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko.


POUŽITÍ


Mléko používejte jednou denně po opalování, ideálně večer po omytí pokožky. Pokožka se s nadměrným sluněním vyrovnává několik dní. S péčí tedy pokračujte i v následujících dnech. Více rad pro správnou péči o sluncem namáhanou pokožku najdete na škola opalování.


OBJEVTE DALŠÍ PRODUKTY Z ŘADY SOLAR SKINEXPERT BY DR.MAX

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.