skinexpert BY DR.MAX SOLAR Sun Lotion SPF30 200 ml

Kosmetika

5.0
Skinexpert BY DR.MAX SOLAR Sun Lotion SPF30 je hydratační mléko, které poskytuje vysokou ochranu před UVA a UVB zářením. Je vhodné na citlivou pleť obličeje i celého těla.
299 ušetříte 100 Kč

Původní cena 399 Kč , sleva 25%

Nejnižší cena před slevou: 399 Kč

O produktu

50136003

SKINEXPERT SOLAR SUN LOTION SPF 30

Pokožka dospělého člověka má po vystavení slunečnímu záření zvýšenou tendenci ke stárnutí. Proto jsme vyvinuli řadu sluneční kosmetiky SOLAR, která vychází z potřeb vysoké ochrany před slunečním zářením a přispívá ke zpomalení stárnutí pokožky díky přítomnosti mořské rasy Laminaria ochroleuca ve složení.

SKINEXPERT SOLAR SUN LOTION SPF 30 poskytuje vysokou ochranu před UVA a UVB zářením pro citlivou pokožku. Ochranné hydratační mléko na opalování se lehce roztírá, dobře vstřebává a nemastí. Vhodný do extrémních podmínek – do hor, k moři.HLAVNÍ BENEFITY


KOMPLEXNÍ PÉČE O POKOŽKU DÍKY PŘÍRODNÍM LÁTKÁM

KOMPLEXNÍ PÉČE O POKOŽKU DÍKY PŘÍRODNÍM LÁTKÁM

Výtažek z mořské rasy Laminaria ochroleuca aktivně pomáhá chránit buňky pokožky před škodlivými vlivy slunečního záření.

ÚČINNÁ UVA A UVB OCHRANA PROTI SLUNCI

ÚČINNÁ UVA A UVB OCHRANA PROTI SLUNCI

UVA a UVB ochrana proti slunečnímu záření.

GARANTOVANÁ VODĚODOLNOST

GARANTOVANÁ VODĚODOLNOST

Chrání pokožku před sluncem i během pobytu ve vodě.

VYVINUTO I PRO CITLIVOU PLEŤ

VYVINUTO I PRO CITLIVOU PLEŤ

Pro celou rodinu, včetně nejcitlivější pokožky dětí.


OCHRANNÝ FAKTOR SPF


Ochranný faktor SPF vyjadřuje míru ochrany proti UVB záření, které je zodpovědné za zčervenání nebo spálení pokožky. Pro dostatečnou ochranu pokožky je důležitá i ochrana před UVA zářením, které prostupuje do hlubších vrstev pokožky a je zodpovědné za předčasné stárnutí pokožky a muže vyvolat vznik sluneční alergie. Produkty SOLAR nabízí vyvážený poměr SPF faktoru a UVA ochrany. Pro správný výběr opalovacího krému je potřeba zohlednit i kožní fototyp pleti a předchozí zkušenosti s pobytem na slunci. Více rad pro správný výběr najdete na škola opalování.


Optimální kombinace UVA a UVB filtru


AKTIVNÍ LÁTKY


Mořská "zlatá" řasa
UVA a UVB filtry
Bambucké máslo
Vitamín E


DOPORUČUJEME V KOMBINACI S


SOLAR SUN LOTION 50 SPF

200 ml
Mléko na opalování
Stupeň ochrany: Vysoký

SOLAR SUN OIL 30 SPF

200 ml
Olej na opalování
Stupeň ochrany: Vysoký

SOLAR AFTER SUN LOTION

200 ml
Mléko po opalování
Vhodné pro děti od 3 let.


UPOZORNĚNÍ


Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu před slunečním zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko.


POUŽITÍ


Dostatečné množství přípravku naneste na pokožku 15 – 30 minut před vystavením se slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


OBJEVTE DALŠÍ PRODUKTY Z ŘADY SOLAR SKINEXPERT BY DR.MAX

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.