Kosmetika

Skinexpert by Dr. Max ReviHair tonic 100 ml

5.0

Skinexpert by Dr. Max ReviHair® tonic 100 ml stimuluje pokožku hlavy i vlasové kořínky a pomáhá regenerovat řídké, lámavé a poškozené vlasy. Podporuje růst vlasů.

449

O produktu: Skinexpert by Dr. Max ReviHair tonic 100 ml

50129711

Úvod

Nejste spokojeni s kvalitou svých vlasů? Trápí Vás řídnoucí, křehké a lámavé vlasy? Vyzkoušejte regenerační přípravky Skinexpert by Dr. Max ReviHairr® s komplexním účinkem, které zlepšují kvalitu vlasu a zároveň stimulují pokožku hlavy a vlasové kořínky. Skinexpert by Dr. Max ReviHairr® tonic 100 ml obsahuje koncentrovanou směs aktivních látek, které přispívají k regeneraci a zpevnění vlasového vlákna. Aktivní patentovaná složka Redensyl® cíleně působí na kmenové buňky vlasového folikulu, které jsou klíčové pro růst nových vlasů.

Kdy použít Skinexpert by Dr. Max ReviHair® tonic?

 • při nadměrném vypadávání vlasů (akutním i chronickým)*
 • při špatné kvalitě vlasů – řídké, křehké a lámavé vlasy
 • pro regeneraci a podporu růstu vlasů

Výsledek:

 • stimuluje pokožku hlavy a pomáhá regenerovat poškozené vlasy
 • zklidňuje podrážděnou vlasovou pokožku
 • lokální působení bez systémových účinků

Složení

 • Redensyl® (3 %) má zklidňující účinky na pokožku hlavy a zaměřuje se na kmenové buňky vlasových folikulů klíčových pro růst nových vlasů.
 • Kofein stimuluje pokožku hlavy a vlasové kořínky.**
 • Panthenol a hydrolyzovaný keratin pomáhají zpevňovat a regenerovat poškozené vlasy.
 • Glycin přispívá k pevnosti vlasů.


Použití

Používejte 1x denně 3,5 ml přípravku. Pro maximální účinek je doporučena každodenní aplikace v kombinaci se šamponem Skinexpert ReviHair. 100 ml lahvička vystačí na měsíční péči. Při pravidelném používání se viditelné výsledky mohou dostavit po 3 měsících. Doporučená délka používání přípravku je nejméně 3-6 měsíců.

Způsob použití

Naneste doporučené množství tonika na mokrou nebo suchou pokožku hlavy a jemně vmasírujte. Neoplachujte. Větší aplikátor je určen pro ošetření větších ploch bez vlasů. Menší hůlkový aplikátor slouží pro přesnější ošetření menších lysin.

Dva typy aplikátoru pro komfortní a účinnou aplikaci

 • Sprejovou koncovku umístěnou přímo na lahvičce tonika použijte, máte-li kratší vlasy nebo tonikum aplikujete na větší plochy.
 • Hůlkový aplikátor je vhodný, pokud máte delší vlasy nebo chcete ošetřit menší lysiny, kam se potřebujete dostat přes ostatní vlasy či vlny. Tak zajistíte aplikaci přímo na pokožku hlavy, aniž by tonikum zbytečně ulpělo na vlasech. Před nasazením hůlkového aplikátoru je nutné odebrat sprejovou koncovkou na lahvičce tonika a poté sundat z aplikátoru krytku na konci trubičky.

Skinexpert by Dr. Max ReviHair® – Komplexní regenerační péče pro Vaše vlasy

ReviHair® shampoo 

Používejte každý den nebo podle Vaší vlasové rutiny.

ReviHair® conditioner

Použijte po umytí šamponem ReviHair. 

ReviHair® mask

Používejte jednou týdně po šamponu ReviHair, vynechte ReviHair kondicionér a péči zakončete ReviHair tonikem.

ReviHair® tonic 

Používejte každý den na mokrou nebo suchou pokožku hlavy.

ReviHair® kapsle

2 kapsle denně během jídla nebo po jídle. 


Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Jen pro vnější použití. Vyhněte se aplikaci do otevřených ran a očního okolí. Vyvarujte se kontaktu s očima.

*Vlasový roztok obsahující Redensyl® se jeví jako vhodná alternativa za standartní léčebné postupy používané v léčbě androgenní alopecie u mužů i žen, a to bez sledovaných nežádoucích účinku. U 81 % sledovaných mužů i žen (celkem 41) došlo k objektivnímu zlepšení obtíží. Studie: Katoulis AC, Liakou AI, Koumaki D et al. A randomized, single-blinded, vehicle-controlled study of a topical active blend in the treatment of androgenetic alopecia. Dermatol Ther. 2020;33(4).

**Kofein je hydrofilní sloučenina, která při lokální aplikaci snadno proniká do vlasových folikulů i přes bariérovou vrstvu kůže. Studie: Otberg N, Patzelt A, Rasulev U et al. The role of hair follicles in the percutaneous absorption of caffeine. Br J Clin Pharmacol. 2008; 65(4): 488-492.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.