skinexpert BY DR.MAX ReviHair

Skinexpert by Dr. Max Revihair. Máme recept na vlasy.

Našim posláním je kvalitní a pevný vlas. Proto jsme vyvinuli komplexní péči o vlasy Skinexpert by Dr. Max® ReviHair®, která se zaměřuje nejen na zlepšení struktury vlasu, ale i stimulaci pokožky hlavy a vlasových kořínků.

Kvalita od Skinexpert by Dr. Max® ReviHair® 

Skinexpert by Dr. Max Revihair. Regenerace.

REGENERACE

Skinexpert by Dr. Max Revihair. Síla.

SÍLA

Skinexpert by Dr. Max Revihair. Růst.

RŮST

Vlasová řada ReviHair® je speciálně navržena tak, aby podporovala růst a regeneraci vašich vlasů. Člověk má přibližně 75 až 150 tisíc vlasů a každý den ztrácí okolo 70 až 100 vlasů, což je během cyklu růstu vlasů zcela normální. Pokud však denně začne vypadávat více než 100 vlasů, změna již může být viditelná – více vlasů v kartáči, ve sprše nebo na polštáři. Zvýšené vypadávání vlasů má mnoho příčin, mezi něž patří například stres, dědičné dispozice, hormonální změny, věk, zdravotní stav či životní styl. Je velmi důležité zjistit příčinu nadměrného vypadávání vlasů a poté začít používat vhodnou vlasovou péči.

Ikonické produkty

Skinexpert by Dr. Max ReviHair shampoo 200 ml
Skinexpert by Dr. Max ReviHair tonic 100 ml
skinexpert BY DR.MAX ReviHair 60 kapslí

Prozkoumejte komplexní péči

Skinexpert by Dr. Max Revihair. Produkty na vlasy.

Produkty na vlasy

Řada ReviHair® se skládá ze 4 vlasových přípravků vhodných pro všechny typy vlasů. Všechny přípravky obsahují aktivní složky Redensyl® a/nebo FiberHance, které se starají o vaše vlasy, pokožku hlavy a podporují přirozený růstový cyklus vlasů.

Skinexpert by Dr. Max Revihair. Doplňky stravy.

Doplňky stravy

Řada ReviHair® zahrnuje také doplňky stravy. Kapsle obsahují kombinaci vysokého obsahu aminokyselin, extrakt z nati přesličky rolní a komplex vitaminů a minerálů. Novinkou jsou Skinexpert by Dr. Max® ReviHair® Gummies s komplexem vitaminů včetně biotinu.

Skinexpert by Dr. Max ReviHair. Působení jednotlivých produktů. Přehled.

Vlasový kořen a pokožku hlavy ovlivňuje složka Redensyl®, což je ověřená účinná látka, která kombinuje dvě patentované molekuly – dihydroquercetin-glukosid (DHQG) získaný ze dřeva modřínu evropského a epigalocatechin galát (EGCG2) nacházející se v listech čajovníku čínského. Cíleně působí na vlasové folikuly, které jsou důležité pro růst nových vlasů. Látka má zároveň zklidňující účinek na pokožku hlavy. Kofein doplňuje účinek Redensylu® tím, že stimuluje vlasové kořínky. Biotin a Nikotinamid pomáhají obnovit keratin, který je důležitým proteinem pro vlasy a pokožku hlavy.

Skinexpert by Dr. Max ReviHair. Hlavní benefity.

Na viditelnou část vlasu působí složka FiberHance. Inovativní patentovaná ingredience, která působí na strukturu vlasu zevnitř. Jedná se o malou molekulu se speciální chemickou stavbou a vlastnostmi, díky kterým dokáže proniknout hluboko do kůry vlasu. Zde vytváří vazby s existující strukturou keratinu (dvojí účinek), a tím posiluje a zaceluje vnitřní strukturu vlasových vláken a výrazně tak snižuje jejich lámavost. Panthenol a Hydrolyzovaný Keratin pomáhají zpevňovat a regenerovat poškozené vlasy. Betain zvyšuje zadržování vody ve vlasových vláknech, vyhlazuje povrch vlasů a usnadňuje jejich rozčesávání. Vlasy jsou hydratované a lesklé.

Skinexpert by Dr. Max ReviHair. Objevte celou řadu.

O Skinexpert by Dr. Max®

Značka Skinexpert by Dr. Max® má ve svém portfoliu několik kosmetických řad, z nichž každá věnuje pozornost individuálním potřebám. Poznejte je zblízka, přesvědčte se o jejich kvalitě a dopřejte si špičkovou péči, kterou si vaše tělo zaslouží.

Seřadit podle
 • ReviHair
 • Kombinace aminokyselin, vitaminů, minerálů a extraktu z přesličky pro péči o vlasy, nehty a pokožku.
 • 5.0
  (7)
  Pomáhá zpevnit jemné a řídnoucí vlasy. Regeneruje lámavé a poškozené vlasy.
 • 4.5
  (2)
  Pomáhá zpevnit jemné a řídnoucí vlasy. Regeneruje lámavé a poškozené vlasy.
 • Obsahuje cholin + vitaminy a zinek pro krásné vlasy, nehty a pokožku.
 • 4.8
  (12)
  Stimuluje vlasové kořínky a pomáhá regenerovat řídké a poškozené vlasy.
 • 5.0
  (4)
  Aminokyseliny, vitaminy, minerály a přeslička pro vlasy, nehty a pokožku.
 • 4.3
  (4)
  Stimuluje vlasové kořínky a pomáhá regenerovat řídké a poškozené vlasy.