Smecta GO® 12 sáčků

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

169 ušetříte 70 Kč

Původní cena 239 Kč, sleva 29%

O produktu

SmectaGo je zdravotnický prostředek obsahující přírodní jíl (diosmektit), který pomáhá zastavit a léčit průjem a přispívá k úlevě při bolesti břicha. Přípravek SmectaGo působí na průjmy způsobené viry, bakteriemi i toxiny v případě dietní chyby. Chrání trávicí trakt a urychluje hojení střevní sliznice a obnovuje její přirozenou mikroflóru. Perorální suspenze SmectaGo se užívá při akutním průjmu u dospělých a dětí od 8 let a k léčbě chronického průjmu u dospělých.

  • je vhodná pro dospělé a děti od 8 let
  • je určená k přímému užití, nemusí se ředit ani zapíjet, užívá se přímo ze sáčku
  • má příjemnou karamelovo-kakaovou příchuť

Dávkování

Při akutním průjmu užívají dospělí a děti od 15 let na začátku léčby 2 sáčky, poté 1 sáček po každé měkké stolici, maximálně 6 sáčků denně. Děti od 8 do 15 let užívají na začátku léčby 2 sáčky, poté 1 sáček po každé měkké stolici, maximálně 4 sáčky denně. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 3 dny. Je nutné podávat rehydratační roztok k náhradě tekutin ztracených při průjmu. Při chronickém průjmu užívají dospělí maximálně 3 sáčky denně. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 2 týdny.

Složení

Diosmektit 3 g v jednom sáčku.

Dále přípravek obsahuje karamelovo kakaové aroma, xanthanovou klovatinu, monohydrát kyseliny citronové, kyselinu askorbovou, kalium-sorbát, sukralosu, čištěnou vodu.

Upozornění

Vzhledem k obsahu dalších složek jílu, o jejichž možném vlivu na plod nejsou dostupné dostatečné údaje, je z důvodu opatrnosti doporučeno přípravek Smecta během těhotenství neužívat.

Vzhledem k obsahu dalších složek jílu, o jejichž možném vlivu na kojené dítě nejsou dostupné dostatečné údaje, je z důvodu opatrnosti doporučeno přípravek Smecta během kojení neužívat.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.