Smecta

Průjem patří k nejběžnějším zdravotním problémům v každém věku. K léčbě průjmu u dětí (starších 2 let) a dospělých vyzkoušejte šetrný léčivý přípravek přírodního původu Smecta. Přírodní čištěný jíl na sebe v zažívacím traktu váže toxické látky produkované průvodcem průjmu. Působí výhradně v trávicí trubici a nevstřebává se do organismu.

Seřadit podle
30 sáčků
Léčba infekčního průjmu u dětí i dospělých.
10 sáčků
Léčba infekčního průjmu u dětí i dospělých.
12 sáčků
Při akutním průjmu a k léčbě chronického průjmu u dospělých.

Přírodní čištěný jíl účinně bojuje proti průjmu

Smecta je přírodní čištěný jíl který se v zažívacím traktu váže s hlenem pokrývajícím sliznice a zvyšuje tak jeho kvalitu a množství. Tímto způsobem chrání sliznici před infekcí a škodlivými látkami a urychluje ústup obtíží. Zároveň na sebe Smecta váže a „vychytává“ toxické látky produkované původcem průjmu. Nevstřebává se do organismu, působí výhradně v trávicí trubici a vylučuje se se stolicí.

Smecta se vyrábí ve formě prášku s jemnou vanilkovou vůní, který je balen do jednotlivých sáčků. Prášek se před užitím smíchá s vodou nebo s polotekutou stravou. Léčba průjmu u dětí mladších 3 let by měla vždy probíhat pod dohledem lékaře! Při průjmových onemocněních vždy dbejte na dostatečný příjem tekutin.

Smecta je lék k vnitřnímu užití, obsahuje diosmektit. Před užitím si pečlivě přečtěte příbalový leták! Přípravek Smecta se nemá používat u kojenců a dětí do 2 let.