Registrovaný léčivý přípravek

Solmucol 200 mg 30 sáčků

Značka: SOLMUCOL
  • Solmucol 200 mg podporuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Užívá se k léčbě onemocnění dýchacích cest provázených intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu. Pro dospělé a děti od 6 let.
129 ušetříte 30 Kč

Původní cena 159 Kč, sleva 19%

Nejnižší cena před slevou: 159 Kč

O produktu: Solmucol 200 mg 30 sáčků

50022115

Úvod

Solmucol 200 mg sáčky rozpouští hlen, a tím podporují vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Přípravek Solmucol se užívá k léčbě akutních onemocnění dýchacích cest s intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu, jako jsou akutní zánět průdušek, hrtanu, průdušnice a chřipka a dráždivý kašel při nachlazení. Solmucol sáčky mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 6 let.


Dávkování

Dospělí a dospívající od 14 let užívají 3x denně 1 sáček. Děti a dospívající od 6 do 14 let užívají 2x denně 1 sáček. Obsah sáčku rozmíchejte a rozpusťte v polovině sklenice vody. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 14 dní. Pokud se příznaky nezlepší do 5 dnů (do 3 dnů u dětí), poraďte se o dalším užívání s lékařem.


Složení

Léčivá látka je acetylcysteinum 200 mg v jednom sáčku.

Pomocné látky jsou xylitol, dihydrát sodné soli sacharinu, betakaroten, pomerančové aroma, koloidní bezvodý oxid křemičitý.


Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.