Ostatní

Sorbothane Double Strike vel. 38-40 gelové vložky do bot

Značka: SORBOTHANE

Gelové vložky pohlcují otřesové vlny při nárazu chodidla na zem. Poskytují chodidlům oporu a komfort a zmírňují zátěž, které jsou vystaveny Vaše klouby.

Varianty produktu
645
Doprava zdarma

O produktu: Sorbothane Double Strike vel. 38-40 gelové vložky do bot

50115442

Úvod

Gelové vložky vytvořené pro sportovní aktivity jako je basketbal, rugby, či turistika, při kterých je chodidlo vystaveno silným nárazům, jak v oblasti přední části nohy, tak na patě. Jsou ideální pro běh i ostatní sporty s vysokou zátěží. Komfortní tvarování a podpatěnka nabízí dvojité řešení při pohlcování otřesů. Unikátní technologie, která absorbuje nárazy, poskytuje perfektní oporu klíčovým oblastem chodidla. Vložky do bot Double Strike jsou lehké a dokonale prodyšné. Materiál Coolmax odvádí vlhkost při aktivitách o vysoké intenzitě. Antibakteriální svrchní vrstva brání tvorbě pachu uvnitř obuvi. Vložky lze upravit – zastřihnout podle tvaru Vaší obuvi. Velikost 38-40.

Gelové vložky do bot Sorbothane Double Strike pracují v souladu s Vaším tělem

Věděli jste, že pokaždé, když Vaše nohy dopadnou na zem, vlna otřesů rezonuje tělem rychlostí přes 112 km/h? Vystavujete-li nohy tak vysoké zátěži, může to mít nepříznivý vliv na způsob, jakým se hýbete, hrajete a trénujete. Dlouhodobá zátěž vede k rychlejšímu opotřebování kloubů, svalů, vazů a šlach. Gelové vložky Double Strike pomáhají zajišťovat Vašim nohám správnou podporu, nastavení a stimulaci plosek. Viscoelastický materiál vložek se při dopadu nohy deformuje tak, že rozptýlí otřesové vlny spíše do stran než vzhůru skrze tělo, a tím zmírňuje zátěž, které jsou vystaveny Vaše kyčle, kolena a kotníky. Přitom Vaše sportovní hranice je nejen zachována, ale dokonce překonána.

Hlavní vlastnosti:

  • Sorbothane Double Strike pohlcují 94,7 % škodlivých nárazových vln
  • chrání klouby před vlnami otřesů, které vznikají dopadem chodidla na zem během cvičení a sportu
  • nabízí výjimečný komfort, a přitom zlepšují výkon

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.